Milovice v médiích

O čem se diskutuje?

Sem vkládejte pouze konkrétní odkazy na články nebo události, které mají přímou souvilost s městem Milovice a jsou uveřejněny v jiných médiích. Veškeré komentáře vkládejte do tématu k tomu určeného. Jakékoliv reakce na odkazy v tomto tématu budou smazány.


Pravidla pro odeslání příspěvku

  • Příspěvky, které budou v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo jinak nevhodné pro uveřejnění, budou smazány.
  • Podpis je povinný údaj, který musí obsahovat min. 3 a max. 30 znaků
  • Maximální povolená délka příspěvku je 600 znaků
  • Příspěvky obsahující jakoukoliv inzerci budou smazány
  :-) :-D :-( 8-O :-/ :-x :oops: :roll: :!: :?: ;-) :thumb: :fie: :ok: :wacko: :cry: 8-) 
  [b]tučný text[/b] [i]text kurzívou[/i] [br] [url=http://webová_adresa]text odkazu[/url] [img]http://adresa_obrázku[/img] [q]text citace[/q] 
Opište prosím text z obrázku :
   

Reagujete na příspěvek:

2019 2.Květen 19:19  (R)Watson: (Re: Mil z 2.Květen 07:47):https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/01052019 text odkazu čas v přehrávači 0:46 / 4:00 ŽELEZNIČNÍ SPOJENÍ PRAHA LIBEREC přes Milovice 8-\) Všejanská spojka Wikipedie text odkazu: Železniční trať Milovice – Vlkava, nazývaná též vlkavská spojka, všejanská spojka nebo milovická spojka, byla zamýšlená stavba na Nymbursku, která měla o 7,5 kilometrů prodloužit stávající pětikilometrovou trať Lysá nad Labem – Milovice a propojit ji ve Všejanech v blízkosti Vlkavy s tratí Nymburk – Mladá Boleslav . Spojka měla umožnit přímější spojení Prahy s Libereckem, které je dosud vedeno jednokolejnou neelektrifikovanou tratí přes Neratovice a Všetaty. 8-\)