Diskuzní fórum - Seznam komentářů

Foto

Policajti v akci...


 
2010 5.Srpen 10:01 ...: (předchozí) (Re: policajtka z 4.Srpen 21:54): Jak čtu váš psaný projev, nerozumím, proč se zahazujete u PČR (pokud tam tedy skutečně pracujete). Mám trochu strach, že až dojde příští rok na propouštění, budete to nejspíš vy, vzdělaná, kultivovaná a chytrá, na kom se ostatní líní vyčůraní balící domluví, že bude v rámci úspor vyhozen. Mám mnoho zkušeností z různých okrsků a služeben, ale uniformovaného příslušníka vašeho typu jsem tam bohužel nikdy nepotkal. Jen samé ospalé, otrávené, unavené lenochy, které jsem nejspíš vyrušil při sledování fotbalu nebo amerického akčňáku třetí kategorie.
2010 5.Srpen 00:47 Dan: (předchozí) (Re: policajtka z 4.Srpen 21:54): Neříkám že u policie nejsou slušní lidé,znám jich dost. Jenže někteří(málo jich není) jsou nechci říkat co. S váma se mluvit aspon,jak tak čtu dá. Ti neslušní vám(policii) pěkně kazí pověst. A zkušenosti s nimi mám strašné,to jste správně odhadla. Vám přeji hodně štěstí do života,zatim.:thumb:
2010 4.Srpen 21:54 policajtka: (předchozí) (Re: Dan z 4.Srpen 13:31): Jsem ráda, že se k Polici ČR nechystáte. V situaci, kdy v rezortu Ministerstva vnitra ČR nejsou peníze a zároveň nejsou ani lidé, kteří zde musejí být, hrozí, že i lidé jako Vy jsou k policii přijímáni. "Stát je takový, jaká je společnost". Co dělám tak světového, Vám psát nebudu, ale chci Vás ujistit, že na základě Vašeho vystupování si troufnu bez výčitek napsat, že Vy moji práci nezvládnete. Kdybyste věděl, jak to opravdu bylo a především jaký byl hlavní důvod sloganu, který většina policistů ráda nemá, zcela jistě byste nenapsal, a to ani z ironie, "hezký vtip".
2010 4.Srpen 21:45 policajtka: (předchozí) (Re: Dan z 4.Srpen 13:31): (Re: Dan z 4.Srpen 13:31): Dane, Vaše slovní vyjadřování a generalizace příslušníků Policie ČR o Vás hodně vypovídá. Špatná zkušenost Vás zřejmě přesvědčila, že i slušné a poctivě pracující lidi hodíte do stejného pytle s těmi, kteří Vás, řekněme, zklamali. Z Vašeho psaného projevu jsem pochopila, že pod pojmem "policajt" si představujete "uniformovanou osobu stojící u silnice s plácačkou". Napsat o někom, koho neznáte, že je nula, je o Vás opět hodně vypovídající.
2010 4.Srpen 14:16 Dan: (předchozí) (Re: ... z 4.Srpen 14:03): Nemyslel jsem dopravní,ty jsou v pohodě. Ale ty z obvodu,to jsou flákači a ještě drzí! Ty taky zastavují,když nemají co dělat,jenže na rozdíl od ,,pravých" dopraváků jsou drzí a naschvál zdržují. Když se něco děje,tak je ale není nikde vidět. To už jsou lepší městský-ty občas na oko něco dělaj. Mě obyčejná kontrola nevadí,aby jste si nemyslel. Ale vadí mi drzé chování těch jak říkáte z okrsku. Kolik jich tady je,ale nedělají nic.
2010 4.Srpen 14:03 ...: (předchozí) (Re: Dan z 4.Srpen 13:53): Dopraváci jsou proti těm okrskovým ze služebny úplní intelektuálové. A když mají na benzin, tak je nadřízení furt vyhánějí ven, ať je vedro nebo mráz. Že drze měří na rovince v průmyslové zóně 150 metru před cedulí "konec obce", to už je věc jiná... Ale ty mrtvoly bych z aut a motorek bych nesbíral za žádný prachy. Tomu se povaleči ze služebny vyhnou a svých třicet mají jistých.
2010 4.Srpen 13:53 Dan: (předchozí) (Re: ... z 4.Srpen 13:38): Když už jim to myslí,tak na práci to podle výsledků nevyužívají. Spíše na hádání a rýpání. Nevěřil by jste my jak dokáží být drzí na obyčejného řidiče. Mě vadí nejvíc,že si osobní problémy řeší v práci. Nebo tam dokonce pracují jen proto,aby pomstili křivdy. Je to naprosto neuspokojivý stav.
2010 4.Srpen 13:38 ...: (předchozí) (Re: Dan z 4.Srpen 13:31): No, hezky napsáno, snad už jen drobné doplnění: za to velké nic je průměrný plat kolem 30 000 Kč. Jak píšeš - normální člověk nebude ani za 30 litrů chtít sedět mezi lidmi, kteří s obtížemi dají dohromady složitější větu. Ale slečny policistky bych se zastal, podle toho, jak píše, mezy ty bezmozky nepatří. Pak je jen logické, že ji práce mezi těmi lidmi frustruje. Mě by taky frustrovala, tak jsem radši na straně těch, co to z donucení platí.
2010 4.Srpen 13:31 Dan: (předchozí) (Re: policajtka z 4.Srpen 08:37): Co tam děláte tak světového,že máte tolik řečí? Spíte,bouráte auta a otravujete s kontrolama. To zvládne i pětiletý dítě. Kdo platí vaše nehody apod? My. Tak si nechte těch řečí. pčr je pohroma české republiky!Je pravda,že k vám může jít kdokoli a právě proto jste nuly. Každý flákač má volný vrata. Já bych tam nešel ani za sto tisíc měsíčně. Pomáhat a chránit- hezký vtip z naší kasy.:-D
2010 4.Srpen 08:52 Klasnová: (předchozí) (Re: policajtka z 4.Srpen 08:41): Za správné zacházení s ironií bude Radek John dávat prémie.
2010 4.Srpen 08:41 policajtka: (předchozí) (Re: policajtka z 4.Srpen 08:37): pro jistotu upřesním, nevím, zda je zjevné - poslední věta je ironická
2010 4.Srpen 08:37 policajtka: (předchozí) (Re: PČR z 4.Srpen 08:24): Každý má možnost přihlásit se k Policii ČR taky..."všichni" jen blbě kecáte, ale nikdo pro druhý lidi nic neudělá..Situace u policie bude od nástupu Johna ještě více záviděníhodná.
2010 4.Srpen 08:24 PČR: (předchozí) (Re: Frank z 4.Srpen 00:52): Jo, ať si spí, ale ne za naše. Dělat okrskového policajta je jedno z mála zaměstnání, kde jsi placen za spánek a odpočinek z peněz druhých. A to jsem si kdysi myslel, že podobné zaměstnání neexistuje.
2010 4.Srpen 00:52 Frank: To už je snad lepší,když spí.