Příjem digitálního signálu televize

Užitečné odkazy

Moderni STA


 
2010 3.Prosinec 09:55 petr: (předchozí) (Re: St@nda z 2.Prosinec 22:53): ;-\)...Kvalita opravdu odpovídá ceně.Vzhledem členitosti terénu a odrazu signálu to polské síto někde bohatě stačí.:ok: Zesílený signál na polském sítu se také může naindukovat zpět na svorky. Anténa poté ruší příjem TV v blízkém okolí....Nemáš tu anténu namontovanou někde v lokalitě Rakouského tábora.Něco nám tu v podvečerních hodinách ruší signál.:\?: :\?: :\?:
2010 2.Prosinec 22:53 (R)St@nda: (předchozí) (Re: Pája Hav. z 2.Prosinec 07:41): Docela by me zajimalo jaky ma vliv "velikost a hustota dratenych ok anteny" na prijem TV signalu? ;-\)
Mezi nami, pouzivam zrovna polskou antenu za 300kc i ze zesilovacem, navic pod strechou a s prijmem neni problem. Necekal jsem nejake exelentni vysledky, kvalita odpovida cene a predpokladum pred koupi ;-\)
2010 2.Prosinec 07:53 (R)Pája Hav.: (předchozí) (Re: Pája Hav. z 2.Prosinec 07:41)::ok: odkaz článek : Sítové antény :ok:
2010 2.Prosinec 07:41 (R)Pája Hav.: :!:"Při koupi antény pro digitální příjem si dejte pozor na polská síta".Rozdíl kvality sít polských a českých je patrný již od pohledu.A to dle velikosti a hustoty drátěných ok antény.Nevyhazujte pro příjem digitální televize stará anténní síta,stačí vyměnit koaxiální kabel.Eventuelně dodatečně namontovat anténní zesilovač. - "Vlastní zkušenost příjmu terestrického signalu televize u mne doma a po kamarádech.V Milovicích lze na originál českou anténu síto bez problému přijímat vzdálené vysílače DVB-T.Včetně terestrického signálu vysílačů s malým výkonem - televize Očko, televize O2 a signál v HD kvalitě veřejnoprávní televizního programu ČT-HD a komerční tv nova-HD :!: