Vlak Milovice - Moskva, železniční spoj ,,Družba"


 
2008 19.Květen 18:07 Anonymous: (předchozí) (Re: Henry z 19.Květen 10:42): Myslím, že obecně se nemůžeš lidem divit. Pokaždé, když k nám v novodobých dějinách přišli Rusové (Sověti), tak nám to nikdy nepřineslo nic dobrého. Připočti si naprosto rozdílný životní styl a jiný rozměr duše i temperament a pak si představ, že se s nějakým Rusem po tříhodinové pitce hádáte o nějaký nesmysl a on ti hrozí nožem či tě přátelsky škrtí a klečí ti přitom na hrudníku. Mám takového ruského kamaráda. je fajn, ale po třech vodkách nevím, kam bych zmizel... Ačkoliv za devastaci nemovitostí ve VVP Milovice Rusové nemůžou. Česká práce.
2008 19.Květen 10:42 admin Henry: (předchozí) (Re: Majka z 19.Květen 10:37): Ti, co by se sem chtěli přijet podívat jsou asi jiní lidé, než ti, co rozstříleli muzeum ...
2008 19.Květen 10:37 Majka: No, že by i sudety začaly připravovat nějaké vzpomínkové akce na odstěhování Němců?..8-O O Rusáky tady nestojim, že by si přijeli zavzpomínat? To mi přijde perverzní. Taky by se mohli stavit v Praze před Muzeem a počítat zásahy z šedesátého osmého... :wacko: To je teda akce.