Jak se žije v Milovicích

Anketa

Jak se vám žije v Milovicích?

Přejít na Anketu


 
2018 11.Duben 18:45 Tomin: (předchozí) (Re: Beny z 2017 3.Prosinec 18:21): Odzkoušej to na sobě ty magore, ale na takový hovado jako si Ty, nezabere ani Novichok. Doporučuji ti vyhledat psychiatra. Tu Tvoji zahradu si pořádně oploť a dej si na ni í dekl ať náhodou nepřiletí nakažený komár, mohl by si dostat zápal blbosti. Už je asi jasné, kterej h a j z l tráví zvířata v Milovicích
2017 9.Prosinec 01:26 Jiřina: (předchozí) (Re: Beny z 3.Prosinec 18:21): Trávit bych to asi nemohla ale osvědčený recept mého děda je,natáhnou si rukavice,přilákat,pohladit a naplácat řádně prdel potom pustit.Žádná se tam nevrátí.
2017 8.Prosinec 21:38 Emil: (předchozí) (Re: Beny z 3.Prosinec 18:21): Poradit neumím, ale soucítím s Tebou. K lásce ke zvířatům je nutný i mozek. Kdo si pořídí číču, měl by i zabezpečit, aby druhé neobtěžovala. Sama mohu říci, že je moc smutný pohled na kočky, které místo lovu v přírodě (případně válení na gauči u páníčka) smutně putují po parkovišti od auta k autu, nebo zbídačené a nemocné se nekontrolovatelně množí v garáži na Balonce.
2017 7.Prosinec 11:27 Milovice: (předchozí) (Re: Beny z 3.Prosinec 18:21): moc doufám, že i tebe brzy potká podobný osud, jaký připravuješ kočkám. Hajzl seš jeden. nebo jedna.
2017 3.Prosinec 18:21 Beny: Poradite nekdo prosim, jaky nejucinejsi jed funguje na kocky a jak jim ho podat. Idealne co uz ma nekdo vyzkouseno. Nacpat to do kurete? Rozmichat neco do mlika? I kdyz kdyz mrzne a navic aby jim to chutnalo... poradte prosim neco spolehliveho. Serou nam po cele zahrade, coz uz zacina ohrozovat i deti, je to silene, denne i 3 velka lejna, hnus. Plasic nezafungoval, serou rovnou pred nej. Rad bych to vytravil co nejrychleji a najednou, pocitam to budou 2-3 kusy z okoli. Nechci tu zadny slunickarsky flame jako jestli to je lidsky nebo ne, o tom vubec nehodlam debatovat.