Kde je nejlepší bydlení v Milovicích?

O čem se diskutuje?

Zdravím obyvatele Milovic. Uvažuji že bych se přestěhoval s rodinou a 2 malými dětmi do Milovic. Rád bych, kdyby jste mi dali pár typů, kde jsou nejlepší byty, ve které čtvrti atd.. Jaká je tam dobrá školka, škola. Kde je nejméně Romů apod. Milovice znám jen z auta a ze Sonisphere :) , a nejlepší informace jsou vždy od lidí co tam bydlí. Byl bych rád kdyby jste mi dali pár typů a rad. Díky

Anketa

Kde je nejlepší bydlení v Milovicích?
Případné další nominace pište do diskuze, budu je přidávat.
Přejít na Anketu


 
2016 10.Duben 23:57 karel: (předchozí) (Re: iMilovice.cz z 2015 9.Říjen 21:00): Pokud vás vezme za srdce bydlení ve svém domě a nebojíte se práce tak jednoznačně Staré Milovice.Když máte svoje,tak hromádka písku někde na zahradě musí být.Ale zase neplatíte nic jiného než daň z nemovitosti,která není až tak vysoká.Zahrada nese svoji zeleninu a ovoce případně nějaký ten brambor.Ale to je trochu práce.Víte čím hnojíte a co vlastně jíte. Mohu všem doporučit.Králíka chtějí kupovat všichni a o vajíčka je nouze.Prasátko sežeru sám.
2015 9.Říjen 21:00 infobot iMilovice.cz: V anketě Kde je nejlepší bydlení v Milovicích? uživatel (R)gateofmoria hlasoval: Staré Milovice.