Kde je nejlepší bydlení v Milovicích?

O čem se diskutuje?

Zdravím obyvatele Milovic. Uvažuji že bych se přestěhoval s rodinou a 2 malými dětmi do Milovic. Rád bych, kdyby jste mi dali pár typů, kde jsou nejlepší byty, ve které čtvrti atd.. Jaká je tam dobrá školka, škola. Kde je nejméně Romů apod. Milovice znám jen z auta a ze Sonisphere :) , a nejlepší informace jsou vždy od lidí co tam bydlí. Byl bych rád kdyby jste mi dali pár typů a rad. Díky

Anketa

Kde je nejlepší bydlení v Milovicích?
Případné další nominace pište do diskuze, budu je přidávat.
Přejít na Anketu


 
2018 10.Duben 22:06 Tomáš: (předchozí) (Re: Novotná z 10.Duben 20:04): Přestože si nepřejete tvrdit opak Vašeho názoru, ještě naposledy se vyjádřím. Já i Vy zde bydlíme 20 let, ale jen Vy víte nejlépe, jaká je pravda. Jde o úhel pohledu. Nezajímám se o drogy, tedy ani netuším, kde je kdo prodává. "Jisté" etnikum se vůči mě chová slušně a zdvořile. Noční klid jsem řešit nemusel, krev na zdech nemáme a vykradené sklepy jsme neměli. V pracovní době jsem v práci a nezkoumám činnosti jiných.
2018 10.Duben 20:04 Novotná: Město Milovice bohužel nemá příliš možností ovlivnit jednání ostatních vlastníků zdejších paneláků. Městu Milovice také rozhodně nelze v žádném případě upřít snahu o zvelebení okolí. Bohužel se obávám, že v těch několika částech města, tiká časovaná bomba. Přeji příjemný večer a pevně doufám, že se mýlím.