Diskuzní fórum - Seznam komentářů

První pravdivá reportáž o Milovcích

Ve vzduchu je cítit jaro. Stojím před zrenovovanou nádražní budovou v malém, avšak dynamicky se rozvíjejícím městě, uprotřed úrodných polabských rovin středočeského kraje. Kolem mě pozvolna nabírá rychlost nový a velmi pohodlný klimatizovaný vlak, ze kterého jsem před chvilkou vystoupila. Švihácky oblečený švitořivý průvodčí se usmívá z okna dveří a posuknem ruky mi kyne na viděnou. I přes odjíždějící soupravu slyším skřivana – tak je ten vlak tichý. Má mysl je omámena vlažnou dubnovou brízou a já na chvíli zapomínám, že tu nejsem na relaxačním wellness pobytu, ale kvůli práci. Ano, po sérii nelichotivých lživých článků konkurenčních listů jsem byla vyslána, abych uvedla věci na pravou míru a shlédla na tento středočeský zázrak zeleně a mládí realistickým pohledem...


 
2013 29.Září 21:41 (R)Very: (předchozí) (Re: Very z 29.Září 21:22): Připadá my to nebo ten článek nemá ani hlavu a ani patu??!!Jo a ještě něco když víte co měl kdo na sobe za hadry i značku věcí.. to jste nemohla dělat nic jiného než čumět lidem za kalhoty a tričky poněvadž tam většinou bývají našité cedulky a bavit se otevřeně o sexu apodobných věcech?? kde jste šla a seděla? Tipuji že v bordelu co tu je z názvem nevím tedy přesně ale asi merylin for you???Omlouvám se za případné chyby v textu ale ještě ted mám záchvat smíchu..to se povedlo :-D :ok:
2013 29.Září 21:40 (R)Very: (předchozí) (Re: Very z 29.Září 21:22): Připadá my to nebo ten článek nemá ani hlavu a ani patu??!!Jo a ještě něco když víte co měl kdo na sobe za hadry i značku věcí.. to jste nemohla dělat nic jiného než čumět lidem za kalhoty a tričky poněvadž tam většinou bývají našité cedulky a bavit se otevřeně o sexu apodobných věcech?? kde jste šla a seděla? Tipuji že v bordelu co tu je z názvem nevím tedy přesně ale asi merylin for you???Omlouvám se za případné chyby v textu ale ještě ted mám záchvat smíchu..to se povedlo :-D :ok:
2013 29.Září 21:22 (R)Very: (předchozí) (Re: helena z 2011 18.Prosinec 22:00): :thumb: ;-\)
2011 18.Prosinec 22:00 helena: (předchozí) (Re: Adéla z 24.Květen 13:42): Totálně ulítlej článek!!! Zajímalo by mě kde ta slečna vůbec žije???!!! Co jsi myslí že tady bude Bahrajn nebo Dubaj???!!! Tohle město se vyvíjí a vstává z popela. Taky po válce a pádu komunismu nebylo všechno hned. Sundejte si růžové brýle slečno a využívejte konečně mozek a prodlouženou míchu :cry: