Diskuzní fórum - Seznam komentářů

První pravdivá reportáž o Milovcích

Ve vzduchu je cítit jaro. Stojím před zrenovovanou nádražní budovou v malém, avšak dynamicky se rozvíjejícím městě, uprotřed úrodných polabských rovin středočeského kraje. Kolem mě pozvolna nabírá rychlost nový a velmi pohodlný klimatizovaný vlak, ze kterého jsem před chvilkou vystoupila. Švihácky oblečený švitořivý průvodčí se usmívá z okna dveří a posuknem ruky mi kyne na viděnou. I přes odjíždějící soupravu slyším skřivana – tak je ten vlak tichý. Má mysl je omámena vlažnou dubnovou brízou a já na chvíli zapomínám, že tu nejsem na relaxačním wellness pobytu, ale kvůli práci. Ano, po sérii nelichotivých lživých článků konkurenčních listů jsem byla vyslána, abych uvedla věci na pravou míru a shlédla na tento středočeský zázrak zeleně a mládí realistickým pohledem...


 
2013 24.Duben 14:25 Bohušová: (předchozí) (Re: eviku miluna 15:45): Co blázníte? Přesně takhle to v Milovicích je. A 80 % jejich hmotně velmi dobře zabezpečených obyvatel, kteří nemají žádné úvěry ani hypotéky, se už nemůže dočkat 60 hektarů pozemků na stavby rodinných domů v satelitních Nových Milovicích. Tuhle jsem jela s partou asi 50 Milovičáků od nás z Kaštanové na prodloužený relaxační víkend do Obersalzbergu, všichni do jednoho chtějí začít okamžitě stavět rodinný dům, nikdo nechce parcelu menší než 1500 m a dům menší než 8+2. Asi jste v Milovicích nikdy nebyla nebo znáte jen těch pár zahypotékovaných chudáků Vyhlídky.
2013 26.Březen 15:45 (R)eviku miluna: Takhle ženská buď nebyla v našich Milovicích,nebo žije v jiný realitě.Pěkná blbost ten článek.:fie: