Městská policie Milovice

Anketa

Jak jste spokojeni se službou milovické Městské policie?

Přejít na Anketu

Užitečné odkazy

Kontakty na městskou policii


 
2013 5.Prosinec 17:28 (R)Hanka: (předchozí) (Re: DADAMAN1 z 5.Prosinec 17:10): Stáli jsme na straně "lesa" parku nebo co to je. Když byste jel od Armádní pořád rovně dozadu po Spojovací, tak po pravé straně, při chodníku. Hezký den.
2013 5.Prosinec 17:19 (R)Hanka: (předchozí) (Re: DADAMAN1 z 5.Prosinec 17:10): Tak si to najděte, která vyhláška to je. Nestáli jsme za auty, ani jsme nikomu nepřekáželi. Na téčkové křižovatce se smí parkovat přímo na laicky řečeno vrchu téčka, přímo uprostřed. Pokud máte představivost, tak si to představíte. V průjezdu se nikomu nepřekáží, shora když někdo odbočuje vpravo nebo vlevo, tak také nikomu nepřekážíme, a ze Spojovací od baráků nikdo jet nemůže, je to jednosměrka. ;-\) A kdyby to bylo špatně, nemyslete si, že by nám to místní policisté nedali s prominutím "sežrat".
2013 5.Prosinec 17:10 (R)DADAMAN1: (předchozí) (Re: Hanka z 5.Prosinec 13:20): Pokud parkujete na křižovatce,tak bych se tím vůbec nechlubil.I kdyby podle vyhlášky (které?),asi bych počítal, že tam budu pravděpodobně dost překážet.Pokud na straně u řeznictví,tak aspoň víme ,kdo z paneláků tam má nasr...(zaparkované)auto a trvale blokuje místo nakupujícím, pro které jsou tato místa určená. :ok:
2013 5.Prosinec 13:20 (R)Hanka: Dobrý den, minulý týden myslím, že to bylo z úterý na středu jsme parkovali na křižovatce - naproti Mangu, a řeznictví, "téčko" dle vyhlášky správně s bílým Fordem Focusem. Nový cca 14 dnů. No a nějaký nebo nějaká šikula se tam asi otáčel/a a vzal/a svým předním rohem naše auto. Samozřejmě za oknem bez lístku, a bez jakéhokoliv slova aspoň promiň. Hádám, že nikdo nic neviděl, neslyšel? :-\) Ale nad řeznictvím je kamera, tak jsem zvědavá, co páni policisté vypátrají. Manžel to nikam dávat nechtěl, vůz je služební, ale viník by to mohl udělat znova, nebo někoho přímo srazit a taky ujede? Tak snad se to do měsíce dozvíme.