Městská policie Milovice

Anketa

Jak jste spokojeni se službou milovické Městské policie?

Přejít na Anketu

Užitečné odkazy

Kontakty na městskou policii


 
2013 6.Prosinec 15:26 (R)z.r.: (předchozí) (Re: Hanka z 5.Prosinec 19:24): Tam u manga se není čemu divit, ale jste na tom pořád dobře. Moje auto si začínají rozbírat na součástky! To že mi někdo urazil zrcátko, poškrábal víčko na nádrž, poškrábal okýnko, přítel ho má taky poškrábané jsem ještě zkousla. Ale když mi někdo urval se střechy krycí gumy a ještě to šikovně odhrábnou špachtlí že tam mám rýpance až na plech, to sem už vážně nepochopila!!!8-O :-\/
2013 5.Prosinec 19:24 (R)Hanka: (předchozí) (Re: aldamat z 5.Prosinec 18:54): Děkuji za vyhledání vyhlášek. Ano, takový pruh tam byl. Jak jsem psala, kdyby to bylo špatně, myslím, že by byl manžel při nejmenším policií poučen, že tam parkovat neměl. Ale sám se ujistil, že tam stál dobře. Hledal to i dlouho před tím, než tam vůbec zaparkoval. Posledně ho k tomu bohužel donutila ta situace, že nebylo kde zaparkovat. Ani na Armádní, kde většinou stojí, protože jezdí z práce pozdě. Těch pár kroků navíc ho nezabije. Ale už by se to taky mohlo řešit a udělat něco s těmi parkovacími místy :-\). Jsem na mateřské a parkovat na placeném parkovišti, to máme dva balíky plen no :-\).
2013 5.Prosinec 19:21 (R)Hanka: (předchozí) (Re: DADAMAN1 z 5.Prosinec 19:04): Myslíte to naše zářivé bílé auto? :-\) Nezlobte se, ale vidět je až z Armádní, když najíždíte na křižovatku, a má odrazky. :-\) Nebyl jste to třeba Vy? Že tak hájíte onoho "řidiče" či "řidičku"? :). Každopádně, i kdyby, já bych odtamtud bez nějakého vzkazu neodjela. Dle PČR hrozí řidiči pokuta, a odebrání 6 ti bodů. Škoda, kdyby nechal na sebe třeba kontakt, bylo by to snazší pro nás, policii a myslím si, že i pro onoho řidiče, protože kamera byla funkční a je otázka času, kdy se to pohne. Je tam na rohu nad řezníkem a druhá je na Mangu.
2013 5.Prosinec 19:04 (R)DADAMAN1: (předchozí) (Re: aldamat z 5.Prosinec 18:54):Ano, ale pokud se tam otáčelo vozidlo s delším zadním převisem,(dodávka a pod),nemusel to řidič ani postřehnout.
2013 5.Prosinec 18:54 (R)aldamat: (předchozí) (Re: Hanka z 5.Prosinec 17:28): To samozrejme neresi to,ze je slusnost a melo by byt i pravidlem nechat na sebe kontakt a celou vec vyresit pozdeji8-\)
2013 5.Prosinec 18:52 (R)aldamat: (předchozí) (Re: Hanka z 5.Prosinec 17:28): Dobry den,dovolte mi prosim malou poznamku k Vasemu parkovani.Je pravda,ze v krizovatce ve tvaru pismene T muzete zastavit a stat,ale musite myslet take na ustanoveni paragrafu 25 odst. 3 zakona c.361/2000 Sb. o provozu na pozemnich komunikacich,kde se pise,ze pri stani musi zustat volny alespon 1 jizdni pruh siroky nejmene 3 metry pro kazdy smer jizdy.To jen pro upresneni.Preji ktasny den :thumb:
2013 5.Prosinec 17:28 (R)Hanka: (předchozí) (Re: DADAMAN1 z 5.Prosinec 17:10): Stáli jsme na straně "lesa" parku nebo co to je. Když byste jel od Armádní pořád rovně dozadu po Spojovací, tak po pravé straně, při chodníku. Hezký den.
2013 5.Prosinec 17:19 (R)Hanka: (předchozí) (Re: DADAMAN1 z 5.Prosinec 17:10): Tak si to najděte, která vyhláška to je. Nestáli jsme za auty, ani jsme nikomu nepřekáželi. Na téčkové křižovatce se smí parkovat přímo na laicky řečeno vrchu téčka, přímo uprostřed. Pokud máte představivost, tak si to představíte. V průjezdu se nikomu nepřekáží, shora když někdo odbočuje vpravo nebo vlevo, tak také nikomu nepřekážíme, a ze Spojovací od baráků nikdo jet nemůže, je to jednosměrka. ;-\) A kdyby to bylo špatně, nemyslete si, že by nám to místní policisté nedali s prominutím "sežrat".
2013 5.Prosinec 17:10 (R)DADAMAN1: (předchozí) (Re: Hanka z 5.Prosinec 13:20): Pokud parkujete na křižovatce,tak bych se tím vůbec nechlubil.I kdyby podle vyhlášky (které?),asi bych počítal, že tam budu pravděpodobně dost překážet.Pokud na straně u řeznictví,tak aspoň víme ,kdo z paneláků tam má nasr...(zaparkované)auto a trvale blokuje místo nakupujícím, pro které jsou tato místa určená. :ok:
2013 5.Prosinec 13:20 (R)Hanka: Dobrý den, minulý týden myslím, že to bylo z úterý na středu jsme parkovali na křižovatce - naproti Mangu, a řeznictví, "téčko" dle vyhlášky správně s bílým Fordem Focusem. Nový cca 14 dnů. No a nějaký nebo nějaká šikula se tam asi otáčel/a a vzal/a svým předním rohem naše auto. Samozřejmě za oknem bez lístku, a bez jakéhokoliv slova aspoň promiň. Hádám, že nikdo nic neviděl, neslyšel? :-\) Ale nad řeznictvím je kamera, tak jsem zvědavá, co páni policisté vypátrají. Manžel to nikam dávat nechtěl, vůz je služební, ale viník by to mohl udělat znova, nebo někoho přímo srazit a taky ujede? Tak snad se to do měsíce dozvíme.