O webu

 
Zde můžete kontaktovat provozovatele tohoto webu, ale dříve, než položíte dotaz, věnujte prosím pozornost následujícím odpovědím na často kladené otázky.

Kde to vlastně jsem?

Internetový server www.iMilovice.cz jsou neoficiální a zcela nezávislé webové stránky zaměřené na poskytnutí prostroru a nástrojů pro vytváření obsahu (nejen!) samotnými obyvateli města Milovice. Tyto stránky fungují na různých doménách nepřetržitě již od roku 1999.

Musím se někde k něčemu registrovat?

Ne, tyto stránky lze číst bez registrace, ale vytvořením uživatelského účtu (registrací) získáte možnost se podílet na obsahu webu. Bez uživatelského účtu např. nelze vkládat inzeráty, psát příspěvky do většiny diskuzních témat apod.

Zaujal mne jeden inzerát, pomůžete mi?

Ne, tyto stránky pouze poskytují prostor pro uveřejnění inzerátů, ale jinak s nimi nemají nic společného. Pokud Vás tedy některý inzertní příspěvek zaujal, musíte kontaktovat inzerenta pomocí kontaktu, který je uvěřejněn u každého inzerátu.

Ztratil se mi inzerát, co s tím?

Žádný inzerát se nemůže ztratit, ale nejspíš byl z nějakého důvodu odstraněn. Nejčastější důvody, přoč může být inzerát odstraněn, najdete v tomto diskuzním tématu