Registrace pro přihlášení do systému

 

Postup registrace

V případě správného vyplnění registračního formuláře Vám bude založen uživatelský účet a na kontaktní e-mailovou adresu Vám budou zaslány kompletní údaje (Přihlašovací jméno a Přihlašovací heslo) potřebné k přihlášení uživatele do systému.

Uživatelské jméno: Veřejný údaj, kterým označujete své autorství každého příspěvku, který na web vložíte. Může se jednat, v ideálním případě, o Vaše skutečné jméno, nebo o Vaši tzv. přezdívku, pod kterou chcete na webu vystupovat. Administrátor webu si vyhrazuje právo zablokovat používání uživatelských účtů obsahující nevhodná Uživatelské jména, čímž jsou myšlena jména úmyslně matoucí, provokující, urážlivá, obtížně zobrazitelná, záměrně podobná s jinými uživatelskými jmény, obsahující internetovou adresu, komerční značku či sdělení apod.

Přihlašovací jméno: Neveřejný údaj, který, spolu s přihlašovacím heslem, slouží ke snadnému přihlášení uživatele do systému.

Kontaktní e-mailová adresa: E-mailová adresa, která slouží ke komunikaci mezi webem a uživatelem. Provozovatel webu se zavazuje, že tuto adresu nikdy neuveřejní bez vědomí a souhlasu uživatele. Zásadní podmínkou pro založení uživatelského účtu je existence zadané e-mailové schránky a Vaše schopnost číst e-maily na ni zaslané.

Kontrola proti robotům: Opište prosím 4 místný kód z obrázku.

: