Diskuzní fórum - Seznam komentářů

Osvobození Československa v roce 1945 - Poslední výstřel v Milovicích

Jeden z posledních výstřelů 2. světové války zazněl během oslav k uctění památky padlých v Milovicích. ZO KSČM uspořádala ve spolupráci s Klubem vojenské historie připomenutí konce války za účasti vojenské techniky, především tanku T 34, originálu ze Svobodových jednotek, dále obrněných a vozů zázemí.


 
2008 31.Květen 21:32 Tucky: (předchozí) Díky komunistům za připomenutí výročí osvobození. Akce to byla pěkná.:thumb:
2008 31.Květen 21:31 Tucky: (předchozí) V roce 1990 nám vše patřilo a dluhy jsme neměli, zato jsme byli věřiteli. Dnes nám nepatří již skoro nic a dluhy máme kam se podíváme. Kam se poděly kecy o tom, že již žádná cizí vojska na našem území? Co řeči, že do ruských baráků se v Milovicích nikdo stěhovat nebude? A dnes se za 1+1 platí milión. Proč musím platit ze svých daní např. 2x dráž opravu silnice než to stojí v Německu? ODS je strana prospěchářů, kde jsou konzervativní hodnoty? Kdyby byly, nikdy by neměli v čele takového... Žvásty o tom, co bylo před 50 lety se dnešní svinčík nespraví. Než přeběhlíky z ČSSD, tak radši komunisty.
2008 23.Květen 11:13 Anonymous: (předchozí) (Re: Vítek Růžička z 20.Květen 13:42): Komunisti se divi tomu, ze kdyz nekdo hodne pracuje, tak se chce mit dobre - podle nich to je nenormalni a egoisticke. Fakt prekvapive. Oni maji jinou vizi, kterou tu desitky let uplatnovali: "Udelame to tak, aby se vsichni meli stejne spatne." Komunisticka rovnost... Dekuji, nechci. Uzitecnejsi by bylo, kdyby komunisti kladli treba vejce, ne vence. Jen aby se nam znich pak ale nelihnul nejakej podobnej nerad...
2008 20.Květen 13:42 Vítek Růžička: (předchozí) (Re: Anonymous z 16.Květen 10:48): Naprostý souhlas . Nevím čemu se komunisté diví když tento národ devastovali několik desítek let .
2008 16.Květen 15:10 Adan.: (předchozí) Diky za pripomenuti a akci ke konci valky. Nemalo by jiste bylo i tech, kteri by se ucastnili akce pripominajici ukonceni doby komunismu a casu svetlych zitrku.
2008 16.Květen 10:48 Anonymous: (předchozí) To je snad jedine stesti, ze lide z mestskeho uradu v Milovicich nechodi spolecne s komunisty klast cokoliv kamkoliv.