Diskuzní fórum - Seznam komentářů

Kauza Božího Daru a co nám přináší kraj

Když jsem se ve čtvrtek 18. září účastnil prezentace hejtmana a firmy Nikodém a Partner v Mateřském centru, byl jsem rád, že vedení kraje vyslyšelo volání svých krajanů a veřejně ukázalo (alespoň před volbami), jaké jsou záměry kraje s nevyužitým a z velké části zdevastovaným prostorem.


 
2010 12.Únor 20:34 Anonymous: (předchozí) Re: Havelková: Že se tu s ním vůbec dohaduješ. On žije v hlouposti a zjednodušování. Na akci Babice je nejlepší to, že ji vymyslela a provedla StB. Zásadní teze Mašínů byla, že komunisti vyhlásili likvidační boj všem, co jsou proti nim, tak jim ho Mašíni při odchodu ze země dopřáli (volné jízdenky ven jim Strana nedodala). On zná historii stejně jen v obludně zkresleném výkladu seriálu 30 případů mjr. Zemana. Milata je Filopova prodloužená ruka, má oblbovat lidi svým naivním mládím. On ale naivní není, na podobné "milé vysvětlující rozmlouvání" je dobře školený z ul. Politických vězňů.
2009 29.Prosinec 23:58 Havelková V.: (předchozí) (Re: Zdeněk Milata): Pane Milato, minule jsem se nechala unést emocemi, dnes se tak nestane a Vaši urážku mojí rodiny komentovat nebudu.
Je pro mě záhada a přemyšlím, co si asi představujete, že "se tu skutečně dělo"...:\?:
Použil jste zde na určitou obhajobu komunistického režimu velice kontroverzní osoby bratry Mašíny, ale chápu, že "tonoucí se stébla chytá".
Vaše poslední věta, která zní poněkud pohrdavě, mě ale překvapila z celého Vašeho příspěvku nejvíce, přemyšlím, jak vychovatel Oddělení výkonu trestu může vychovávat někoho, o kom se poněkud pejorativně vyjadřuje :\?:
2009 29.Prosinec 21:12 (R)Zdeněk Milata: (předchozí) (Re: Havelková V. z 5.Listopad 00:32): Koukám na příspěvek, který tu přibyl a musím dát odkaz k tomu co se tu vlastně tehdy skutečně dělo a nebyli to jen Mašínové. Vražda vždy zůstane zločinem a to i ta, která je ve jménu falešné demokracie a boje za opětovné se zmocnění majetku, což přiznává i konzervativní pravicový tisk. :-\/ Měla byste se vyrovnat s tím, že máte v rodině zločince, stává se to.
2009 5.Listopad 00:32 Havelková V.: (předchozí) 3. Otec dokonce se spolužáky ve škole stávkoval a nikdo ho nestřílel, poslouchal Svobodnou Evropu, pak říkal názory podle ní a nikdo ho nepronásledoval. Škoda, že je můj strejda dneska už slepý, moc bych si přála, abyste se mu podíval do očí a řekl mu, že za "jiné názory" nikdo nikoho nepronásledoval.
KSČ nebo KSČM je to jedno..:wacko:
2009 5.Listopad 00:31 Havelková V.: (předchozí) 2. Z vyprávění strýce: tři dny jim nedali napít, poté je nechali sníst slanečka a nutili je aby se přiznali, špendlíky jim píchali za nehty, mlátili je a jiné hrůzy, už se ani nemůžu psát.. Jeden strýc zemřel, druhý se nikdy neoženil. Moje teta (dcera babičky) a můj táta nemohli studovat, teta byla nejlepší v ročníku a šla pěkně k pásu.
2009 5.Listopad 00:29 Havelková V.: (předchozí) (Re: Zdeněk Milata z 2008 14.Říjen 10:35): Nechápu. Musím něco napsat, i přesto, že jde o starý článek/reakce. Můj prastrýc(bratr babičky) byl komunisty za to, že se scházeli na faře s farářem odveden v dubnu 1951 do vězení, v srpnu 1951 byl odsouzen na 19let za kauzu Babice(která se stala v červenci 1951). Babička říkala, že odešel 19letý veselý kluk a po 17letech se vracel zdeptaný zničený "stařeček".Můj další strýc byl za tu samou kauzu a velmi podobných podmínek odsouzen a z vězení se už nikdy nevrátil.
2008 18.Listopad 01:37 (R)Zdeněk Milata: (předchozí) (Re: Zdenek P. ( GSX 750F ) z 23.Říjen 21:04): Nejsem zaujatý, dávám typový příklad, aby tomu rozuměla široká veřejnost - chcete-li tedy lehké vrtulové letouny. Dávám příklad i pro využití území - tj. pracovní místa (najdou se i pro lidi s nižší kvalifikací). Ekologické hledisko je samozřejmě klíčem ke všemu. 24.11. bude ustavující krajské zastupitelstvo a pak se začne konečně pracovat a hlavně komunikovat s lidmi co bydlí okolo.:thumb:
2008 23.Říjen 21:04 (R)Zdenek P. ( GSX 750F ): (předchozí) (Re: Zdeněk Milata z 19.Říjen 08:14): jenže kolik z těch 680 lidí je právě z touto nižší, případně jinou kvalifikací? Z vámi uváděného odakazu a tam uvedených firem mi nepřijde, že by toto číslo mělo být vysoké. Nicméně i tak mi nejspíš uniká příčina Vaší zaujatosti pro letadla typu Cessna. A další věc ( i když asi u letiště to hrozí také ), není v případě podobného zařízení nebezpečí ekologické, či jiné havárie?
2008 19.Říjen 11:11 (R)Zdeněk Milata: (předchozí) (Re: Henry (webmaster) z 19.Říjen 11:07): Člověk se stále učí. Dobrý nápad:thumb:
2008 19.Říjen 11:07 admin Henry: (předchozí) (Re: Zdeněk Milata z 19.Říjen 11:04): Co třeba jenom vložit odkaz na stránku, kde už se toto dlouho probírá?
2008 19.Říjen 11:04 (R)Zdeněk Milata: (předchozí) (Re: Henry (webmaster) z 19.Říjen 10:47): Co bylo dřív: slepice nebo vejce? :roll: Jsou tu duplikující otázky :wacko: Jak na ně odpovědět:\?: Abych nebyl obviněn, že měním názor:-\/ :\?: Teď webmastere Henry poraď :-\(
2008 19.Říjen 10:47 admin Henry: (předchozí) (Re: Zdeněk Milata z 19.Říjen 08:16): Buďto mám deja vu, nebo duplikujete příspěvky ...
2008 19.Říjen 08:16 (R)Zdeněk Milata: (předchozí) (Re: Zdeněk P. ( GSX 750F ) z 18.Říjen 17:49): Každá taková firma zaměstnává i pracovní síly s nižší a jinou kvalifikací (sekretářky, ekonomové, provozní pracovníci, dělnické, manipulační profese, ostraha, služby apod.). Dále je předpoklad, že se zde ti lidé nastěhují a dále budou utrácet peníze a tak přinesou další peníze do rozvoje služeb. Je to můj fakty podložený názor. Jestli chceme skutečný rozvoj Milovic, musíme být nároční a chtít kvalitu.:thumb:
2008 19.Říjen 08:14 (R)Zdeněk Milata: (předchozí) (Re: Zdeněk P. ( GSX 750F ) z 18.Říjen 17:49): Co by tam mohlo být? Třeba tohle: http://www.vtpo.cz Kvalitní spojení železnicí zajistí dostupnost centra Prahy. V okolí je Boleslav, Nymburk i ty Milovky se pěkně rozrůstají. Plus malé letiště pro ty cessny a poloha mezi dvěma dálnicemi zajistí rozvoj. Je to můj názor (tam to zaměstnává zatím 680 lidí a ohled na okolí je absolutní, najde se tam prostor i pro relax). Byla by škoda si zničit klid co tu máme, ale zároveň Boží Dar nevyužít pro prospěch nás všech.;-\) Ale určitě ne jako překladiště a dopravní uzel!!!:cry:
2008 19.Říjen 08:11 (R)Zdeněk Milata: (předchozí) (Re: Pavel Obšivač z 18.Říjen 20:53): Správná historie je ta pravdivá, nikoli politicky překroucená, deformující fakta a historické okolnosti. Pravda není všem příjemná, zejména bývalým šmejdům a nulám, které si dnes vybíjejí vztek na nás, protože na víc nemají, viz. Topolánek:fie: (protekční kariérista, vlajkonoš a vykřikovač socialistických hesel na prvomájových průvodech:wacko:).
2008 18.Říjen 20:53 Pavel Obšivač: (předchozí) (Re: Zdeněk Milata z 14.Říjen 10:35): To snad není pravda. Nejenže se popírá holokaust, ale z druhé strany už se bude komunistická minulost prezentovat jako správná? Že nestříleli za školní stávku je pozitivum? Doufám, že se Anonymous neunaví!
2008 18.Říjen 17:49 Zdeněk P. ( GSX 750F ): (předchozí) Pěkný předvolební článek, nicmémě nic neříkající k problematice letiště. Osobně si myslím, že letiště se dá jen velice težce využít k něčemu jinému, než jako prostor letiště. I vy zmiňujete např. vědeckotechnický areál - jenže ty by i podle vás využíval letový provoz a navíc předpokládám, že i kdyby přinesl nějaká pracovní místa, tak pro úzce specializovanou skupinu lidí. Cargo letiště společně s přilehlým lehko-průmyslovým blokem mi přijde jako výhodnější varianta, nemyslíte?
2008 14.Říjen 10:47 Anonymous: (předchozí) (Re: Zdeněk Milata z 14.Říjen 10:35): Jste skutečně naivní. A nikde neříkám, že jsem fanda ODS nebo jiné strany. Jenom nechci v politice lidi, jako jste vy, i když to s námi se všmi myslíte soudružsky upřímně. Panem Kutíkem jste opět jen popsal svoje soudruhy. On byl ale tak vykutálený a mazaný, že věděl, s kým táhnout - asi nechdil do skautu ale k pionýrům a SSM. Jako třeba pan Rath. Zůstávejte i nadále ve své blažené iluzi a večer si pusťte pohádku o Okrese na severu nebo Ženu za pultem.
2008 14.Říjen 10:35 Zdeněk Milata: (předchozí) Komentovat fráze nebudu. Dám odkaz: http://www.ovkscm.estranky.cz/clanky/minulost/neuplny-seznam Zřejmě jste vyrůstal v sirotčinci, nevím, já jsem nestrádal a protekci ze strany jsme neměli. Otec dokonce se spolužáky ve škole stávkoval a nikdo ho nestřílel, poslouchal Svobodnou Evropu, pak říkal názory podle ní a nikdo ho nepronásledoval. Myslím, že je to hlavně v lidech, a pokud jde o bolševiky, ti jsou dnes v ODS - co třeba pan Kutík? Je Vám milejší převlékač kabátů, bývalý člen KSČ? Jestli ano, nemá cenu dál diskutovat. U KSČM zůstali možná blázni, ale každopádně poctiví lidé.:thumb:
2008 14.Říjen 10:06 Anonymous: (předchozí) (Re: Zdeněk Milata z 14.Říjen 09:59): Tak to je typický křik zloděje "Chyťte zloděje!" Diskutovat s přesvědčeným komunistou je nesmyslné. Rozhodně mi méně vadí prodávání čehokoliv pod cenou (i když je to špatné), než když Strana krade lidem majetky a i životy. Politika není skautský oddíl Mirků Dušínů, a její mechanismy jsou pochopitelně takové, já to neobhajuju. Tady když jsi 40 let neměl kamarády ve straně, tak jsi neměl nárok ani na vánoční banány nebo pračku. Tak nesrovnávej, proletáři!
2008 14.Říjen 09:59 Zdeněk Milata: (předchozí) Pokud se mě chcete na něco zeptat máte možnost dnes od 16:30 před Jednotou, ul. Mírová (u kostela), proběhne náš předvolební mítink. (Re: Anonymous) :ok: Mě stačí vidět jak vypadá podstatná část Milovic po hospodaření kapitalistů a vůbec se bavím nad tím, jak největší OF a ODSmani křičeli, že po Rusech nikdy a dnes platí za byty v kyjevácích pěkné sumy :-D Střední Čechy: kraj prodal majetek nemocnic pod cenou, pod cenou se prodávají pozemky a další nemovitosti, stačí mít známé u ODS... :wacko: Když vidím pravicové křiklouny, připadám si jako bych debatoval se Svazačkami v 50. letech.:wacko:
2008 14.Říjen 08:26 Anonymous: (předchozí) (Re: Agátha): "Rozumne mluvici" komuniste jsou vzdycky "poctivi a pracoviti". Pak dostanou neco do rukou, nabali s ena ne spolustranici a za deset let po nich zbyde mesicni krajina. Podivejte se na "Vsechny dobre rodaky" od Vojtecha Jasneho, to je univerzalni pribeh o tom, co vsichni tihle vasi poctivi a pracoviti komunisti delali a vzdycjy budou delat. Nepral bych vam videt, jak dopadl nas statek po 40 letech jejich pusobeni.
2008 14.Říjen 08:22 Anonymous: (předchozí) (Re: muzeum): Ja s vami souhlasim, je mi to jasne. O "gejzirech napadu" na revitalizaci od V. Klause nema smysl mluvit (jak "prazdne a falesne"). Ale nebyt komunist. puce 1948 a jejich nasledne vlady pod sovetskym vlivem, tak by tu Rusove byvali nikdy nebyli. Neverim, ze by to tu cs armada zridila stejnym zpusobem. Jak psala pisatelka nize, kdyby byl pan u zelenych a ne u komunistu, tak by mel asi vetsi sance, protoze mluvi celkem rozumne. Ale na rozumne komunisty nejsem zvedavy ja ani jeho ostatni nerozumni komuniste. Komunismus jako vladni doktrina rozum uplne vylucuje, vsak jsme videli.
2008 13.Říjen 22:03 muzeum: (předchozí) (Re: Anonymous z 7.Říjen 16:12): takhle dopadl bývalý VVP Mladá po odchodu rusů jen díky nezájmu ze strany státu to zde řešit. V muzeu máme doloženo, že "rus" odešel a vše předal na základě protokolu české komisi a ta měla veškerý majetek zajistit, ale nestalo se tak a dopadlo to tak jak to dopadlo. :cry: :cry: :cry: 8-\)
2008 13.Říjen 18:33 Agátha: (předchozí) (Re: Jasmin z 13.Říjen 16:35): Já ho znám, je to poctivej a pracovitej kluk a už proto ho budu volit. A že je komunista? Jeho věc! Radši tam budu mít někoho z Milovic, než nějaké televizní žvanily.
2008 13.Říjen 16:35 Jasmin: (předchozí) (Re: Anonymous z 7.Říjen 16:12): ano, chlapec ma smulu, ze je komunista. Kdyby byl clenem jakekoliv jine strany, volila bych ho hned. Je z Milovic, zna nase problemy a chce to same co ja. A uz proto verim, ze by se to snazil prosadit. Koho budete volit vy? Toho ... Ratha, nebo snad Bendla? Co ti vi o Milovicich.
2008 7.Říjen 16:12 Anonymous: (předchozí) Skutecne drzost. Komunisti a nikdo jiny to tady (VVP Milovice-Mlada) takhle zridili. Jsou to lidi bez sebemensi potuchy o jednoduchych ekonomickych, ekologickych ci sociologckych zakonitostech. Jejich cilem je jen to, aby se VSICHNI MELI STEJNE SPATNE, ne stejne dobre. Roky 1948-1989 nam to dokazovali. Ano, bezte vsichni k volbam a vzpominejte, jak jsme se meli za komancu "skvele". Rozdavat nakradene, fuj. Bezte k volbam a nevolte je!
2008 7.Říjen 13:15 joj: (předchozí) Komunisti už tu byli a výsledky jsme viděli.Ten ráj pro poctivé a pracovité lidi. To opravdu NE. :-x