Diskuzní fórum - Seznam komentářů

Osvobození naší vlasti - vzpomínka v Milovicích

Jako každý rok, i letos se uskutečnila vzpomínka na konec války v Milovicích, kterou organizovali místní komunisté. Již druhým rokem vzpomínce asistovali obrněné vozy a další vojenská technika. Obrněné transportéry byly atrakcí zejména pro malé děti, někdy i pro velké.


 
2009 9.Červen 13:19 Anonymous: (předchozí) (Re: Alan z 9.Červen 10:05): No - co dodat. Diky za ohlas, ten pan "Bart" bude zrejme maskovany soudruh Milata nebo nekdo z jeho fanatickych obdivovatelu.
2009 9.Červen 10:05 (R)Alan: (předchozí) (Re: Bart z 3.Červen 22:02): Když čtu Vaše demagogické výlevy "Vážený pane", jsem zděšen, že žiji ve stejném městě s člověkem jako vy!!! Jste typický demagog, který dle mého přesvědčení svým výlevům navíc ještě věří. Je mi Vás líto.
2009 3.Červen 22:02 Bart: (předchozí) (Re: Bart z 3.Červen 22:02): Slušnost, spolupráce byla zejména v posledních 20. létech vedoucími představiteli zesměšňována. Výsledky sklízíme dnes v podobě prvků fašismu a různého druhu násilí. Házení vajíček, což lze považovat v době hladu v Africe a Asii za zavrženíhodné. Bohužel vrhači vajíček žiji v nadpoměrech, asi s tučným kapesným a hlad nezažili.
2009 3.Červen 22:02 Bart: (předchozí) (Re: Anonymous z 11.Květen 08:35): Vážený pane, je vidět, že nedohlédnete dál než na obrazovku komerční TV. Sám se řadíte k obdivovatelům těch "všehoschopných". Zasílání humanitárních bomb na nemocnice, veřejné budovy i sídliště ve jménu demokracie Vám už taky nic neříká. Ovládání mas církvemi, využíváním všech dostupných prostředků k absolutní poslušnosti (třeba i mučících nástrojů, trestu smrti a zabavováním majetku), včetně organizování křížových výprav ve jménu Boha a třeba katolické církve.
2009 11.Květen 08:35 Anonymous: (předchozí) Typicka ukazka, jak zneuzit vyroci konce valky k politicke sebepropagaci - komuniste to ani jinak neumeji, od roku 1945 si na to tak nejak zvykli. Projev soudruha Milaty je opet naprosto scestny blabol presne v duchu komunistickeho vykladu dejin a chapani sveta. Soudruhu Milato, jak se ve 20. stoleti ukazalo, tak predevsim fasismus a komunismus (rovnocenne ideologie) jsou proti zakladum civilizace. Stavi totiz predevsim na nenavisti. Zejmena k tem schopnejsim, nez jste vy (soudruzi) sami, a vede pouze k cilene likvidaci intelektualnich elit. Fuj!