Základní škola


 
2013 7.Prosinec 21:45 admin Henry: :backtotopic:
2013 7.Prosinec 20:24 Karla: (předchozí) Je moc dobrá,citlivá a ochotná.Ale pohni pokud nabírá.Telefon na ni:777 997 221.Admine prosím nemaž to dřív než si to Lenka přečte.Dík.:thumb:
2013 7.Prosinec 19:56 LENKA FORMÁNKOVÁ: (předchozí) mám prozbu já jsem se přestěhovala z kaldna do milovic a hledám zubařku pro mojí ceru anicku a řekli my zre je zubařka ZŠ NA BALONCE ALE NEVÍM KDE TO JE VYM KDE JE TAM ZÁKLANÍ ŠKOLA DÁM VÁM NAMNĚ IMEL AKNEL89SEZNAM.CZ MOC DĚKUJU
2012 28.Leden 20:51 xxx: (předchozí) (Re: Katka z 27.Leden 16:46): Syn chodil do školy v Komenského, před rokem jsme se tedy odstěhovali, ale můžu říci, že po přestěhování není problém s učivem, vše, co měl znát, znal. Prospěch je zhruba na obou školách - v Milovicích i tady - stejný. Bohužel paní učitelka, která syna vloni v Milovicích učila už zde také není, což je opravdu velká škoda, děti opravdu uměly a oproti ostatním třídám v ročníku byly napřed. Takže za mě můžu říci, že rozhodně neplatí, že děti dostávají od základní školy v Milovicích známky "za nic", naše "nová" škola rozhodně patří k dobrým a problém nemáme.Kdo se chce naučit, naučí se a kdo nechce, tomu nepomůže ani sebelepší škola ;-\) . Takže rozhodně, pokud bych měla říci, jestli dát dítě do ZŠ v Milovicích, určitě ano.
2012 27.Leden 16:46 Katka: (předchozí) Máte někdo nějaké nové postřehy a zkušenosti co se týče kvality školy v Milovicích? Děkuji.
2010 23.Duben 18:08 Šárka: (předchozí) (Re: Bob z 2007 27.Únor 10:49): Milý pane, to jaké má dítě předpoklady ke studiu, škola ovlivnit nemůže. Může je ale rozvíjet nebo ne. Ale rozhodně platí, kdo je chytrý, bude stále a je úplně jedno, jakou školu navštěvuje.
2007 5.Březen 09:36 (R)Ellen: Děkuji všem všem maminkám i Vláďovi za Vaše zkušenosti ze školství v Milovicích, za ty dobré podněty i za ty špatné. Je jasné, že asi na každé škole je něco, jen doufám, že jsou učitelé přístupní diskuzi i případného řešení problému. Jsem matka prvňáčka a záleží mi na tom, aby se dítě ve škole něco naučilo, aby ho to bavilo. Dost záleží na tom, koho dostane a jak si sednou dohromady a taky na přístupu rodičů, kteří by se měli zajímat o to, co se ve škole děje, v tom jsme asi všichni za jedno :-\)
2007 28.Únor 13:31 Bob: (předchozí) (Re: Vláďa z 28.Únor 12:42): Vaší reakcí se vysvětluje i obsah vašeho článku. To je sice možná pro vás trochu složité na pochopení, ale když vy víte naprosto přesně, že já "nevím o čem je řeč", tak je další diskuse s vámi naprosto bezpředmětná. Prostě jsem vyjádřil svůj názor opřený o zkušenost (a nejen vlastní), a je na každém jak se rozhodne.
2007 28.Únor 12:42 Vláďa: (předchozí) (Re: Bob z 27.Únor 10:49): Nevím,odkud berete info, že škola nezatěžuje žáky učením,já když jsem mohla osobně porovnat ZŠ v Milovicích a ZŠ ve městě 20 km vzdáleném, neboť mé dítě v Mil. a stejně starý synovec tam ...., nevíte, o čem je řeč.Mimochodem mé dítě chodí do prváku elitní pražské školy (po absolvování docházky v ZŠ v Mil.) a prospěch - vyznamenání. Jak jsem psala, jaký přístup má rodič ke škole, takový si utvoří bohužel i děti a absolutně nelituji, že mé dítě nešlo do Lysé či na osmileté gymnazium. Hezký den všem.
2007 28.Únor 10:35 Bob: (předchozí) (Re: Stela z 27.Únor 16:20): Ano, ale zkušenosti mých známých ze současnosti jsou podobné jako byly moje z období před cca 14 lety. Vyjádřil jsem pouze svůj názor na Milovickou školou, na níž se dotazoval/a Ellen. Každý se musí rozhodnout sám co od školy a od života svých dětí očekává , jak v současné, tak i v budoucí době.
2007 27.Únor 16:20 Stela: (předchozí) (Re: Bob z 27.Únor 10:49): Pokud Vaše děti zvládly střední i vysokou školu (jak píšete), je to minimálně 9 let, kdy opustily milovickou základku. Uznejte, že kvalita "současné" školy může být někde jinde než před 9 lety?
2007 27.Únor 10:49 Bob: (předchozí) (Re: Vláďa. z 27.Únor 09:58): Milovická škola poskytuje jednu velkou výhodu. Učitelé nazatěžují žáky učením, tudíž děti i učitelé jsou spokojeni. Děti dostávají slušné známky za minimální znalosti a rodiče jsou také spokojeni. Bohužel, když se některé děti, sice s pěkným vysvědčením a naprosto nedostatečnými znalostmi, chtějí uchytit na studiu, tak nenají šanci.Když jsem tuto situaci zjistil, převedl jsem svoje děti do Lysé, kde se dětem za aktivní pomoci učitelů podařilo během roku dohonit látku, kterou jim Milovická škola "dost úspěšně tajila". Proto neměly po ukončení zákl školy problém vystudovat gymnázium a následně i vysokou. Samozřejmě, pokud někomu postačuje k dalšímu životu pouze nějaký "účňák", toho Milovická škola připraví do života dostatečně a netřeba se vzrušovat.
2007 27.Únor 09:58 Vláďa.: (předchozí) (Re: Ellen z 14.Únor 09:49): Dobrý den, reaguji na Váš dotaz. Když jsme se před léty přestěhovaly do Milovic, váhala jsem, zda zapsat dceru do školy v Milovicích či do Lysé nad Labem. Nakonec vzhledem k mému dojíždění do zaměstnání mimo Lysou jsem se rozhodla pro školu v Milovicích a nelituji!!! Myslím si, že je důležitý přístup rodičů ke škole, ne jen stále kritizovat. A že se střídají učitelé, na které škole se nestřídají vzhledem k výši platů a celkové reformě školství. Dcera nyní již chodí na střední školu a např. jako jediná ze třídy se na základní škole naučila prstoklad a základy administrativy. Rovněž, co se týče kroužků, škola za léta, co dcera školu navštěvovala, nabídku hodně rozšířila a pokud žák má zájem ...
2007 23.Únor 21:34 rakaka: jsem ráda že se tady najdou lidi kteří si na školy v Milovicích nestěžují,jsem rodačka z Milovic docházela jsem tady do školy a moje dcera chodí do Komenský nemůžu si stěžovat a myslím že všechno je jenom a jenom na rodičích,
2007 21.Únor 16:19 ellen: (předchozí) (Re: Zdena z 14.Únor 20:36): Zajímala mě ta nově zrekonstruovaná ZŠ.
2007 21.Únor 16:18 ellen: (předchozí) (Re: cherryblue z 14.Únor 20:31): Díky za info, co jsem mohla, to jsem si o nové škole Mladá našla na internetu,zajímali mě učitelé, jejich přístup k žákům, spolupráce učitel-rodič.Zajímá mě taky, jestli je něco, s čím jste spokojení a co byste chtěli změnit. Ještě jednou díky...
2007 18.Únor 19:41 wendy: ahojky, mám taky 2 děti, jedno chodí dolu, jedno do mladé, se školou jsem velmi spokojená, opravdu se snaží udělat pro děti maximum, a vždy když byl nějaký problém tak byla snaha jej vyřešit a to ke spokojenosti obou stran.
2007 14.Únor 20:36 (R)Zdena: (předchozí) (Re: Ellen z 14.Únor 09:49): Ahoj Ellen. V Milovicích je více škol.V Komenského je pěkná zrekonstruovaná škola téměř v lese a další škola je na Balonce.
2007 14.Únor 20:31 (R)cherryblue: (předchozí) (Re: Ellen z 14.Únor 09:49): Ahoj nevím o co přesně máš zájem se dozvědět..mám ve škole v Mladé dvě děti,a jsem asi jedna z mála která si nestěžuje na učitele.....většínou mám pocit ,že každý umí jen kritizovat a vlastní neochotu k věnování času na přípravu dětí schovávat za neschopnost,neochotu zdejší školy atd.atd...vybavení školy je moderní,dokonce zde mají i interaktivní pc tabuli a měla jsem možnost promluvit s učitelkou ,která jí ve své třídě má a je opravdu nadchnutá pro tento styl výuky,samozřejmě ,že se i zde potýkají s nedostatkem personálu ,ale to je myslím ve všech školách.Pokud jsme měli nějaký problém naštěstí jich moc nebylo vždy se našlo řešení ..pokud chceš něco vědět konkrétně napiš.
2007 14.Únor 09:49 (R)Ellen: Dobrý den všem, uvítám jakékoliv informace o základní škole v Milovicích, pokud máte děti v této škole, podělte se se mnou o zkušenosti, které s touto školou máte. Moc děkuji a přeji všem hezký den.