Ralemi II


 
2012 25.Září 20:09 admin Henry: (předchozí) (Re: pořádek z 25.Září 20:04): Zde není prostor pro inzerci:!:
2012 25.Září 20:04 pořádek: (předchozí) (Re: Slávek z 23.Září 08:01): Dobrý den, pokud by to Váš výbor odsouhlasil, klidně bych se úklidu ujala. Nyní jsem na MD a přivýdělek by se hodil. Dříve jsem uklízela i v našem domě. ;-\)
2012 23.Září 08:01 Slávek: Vážení vlastníci a nájemníci bytů Kaštanová 672/A. Vzhledem k tomu, že již delší dobu skoro nikdo neuklízí, a v domě je nepořádek, mám návrh, aby uklízela externí firma. Ať výbor vyhlásí referendum, ve kterém by se každý vyjádřil, s kterou variantou souhlasí svým podpisem.
2007 7.Květen 13:18 (R)Monique: Ahojky. Toho se taky bojím, ta změna bude veliká. Oba jsme od narození v Praze a najednou tohle. Ale musíme si říct, že tak to je, pokud chceme bydlet sami, prostě to jinak finančně nezvládneme. A i tak to bude těžký, hypo + poplatky z bytu + zařídit ho :-x Ale to se zvládne, přinejhorším my máme 2 stany :-D To si dělám srandu... Až přijde mimčo, bude malinko hůř, ale zas o něco veseleji :-\) A ta doprava? Bývají horší spoje a dálky.. Já např. budu v práci za 35min. vlakem, bude to pro mě rychlejší než z jednoho konce Prahy na druhý, každý den mi to trvá hodku tam a pak zpět. Ten vlak bude určitě přeci lepší :-D A Milovice se určitě brzy o dost promění, bude tam ten plus, Tesco a taky jsme četli něco o krytém bazénu.. A ta pizzerie na Mladé: Pat a Mat - viděli jsme jejich stránky a vypadá to moc fajn a ceny jsou rozhodně nižší než v Pha. Bude tam stopro fajn.. :thumb:
2007 7.Květen 12:53 Dave : (předchozí) (Re: naděje z 7.Květen 10:32): Klidně se ozvi na heikoo@seznam.cz a pokecame... :-\)
2007 7.Květen 10:32 naděje: (předchozí) (Re: Dave z 7.Květen 09:44):Děkuju za povzbuzení.Moc ho potřebuju.Já se těším a tvůj příspěvek mi pomáhá zaplašit obavy z neznámého.
2007 7.Květen 09:44 Dave : (předchozí) (Re: naděje z 7.Květen 09:36): Ahojda, v lesoparku to bude brzy skvele. Jakmile budou opraveny vsechny domy, bude polozena nova vozovka (ted to kvuli inzenyrskym sitim neni mozne). Koncem roku pak bude provedena revitalizace zelene, takze to hned bude vypadat jinak. Co se tyce dojizdeni, neves hlavu. Da se na to v pohode zvyknout - ja treba ve vlaku pracuji na laptopu nebo si ctu. Utece to. Jedine, co je slozitejsi, je organizace casu. Ale bude se ti tu urcite libit. Pracujes-li v Praze, pak ten navrat z te hektiky sem bude pro tebe jako balzam na dusi. Ver mi... Ja "chrochtam" kazdy vecer :-\)))
2007 7.Květen 09:36 naděje: (předchozí) (Re: Monique z 4.Květen 16:38): To mám radost,že se konečně přihlásil někdo z budoucích sousedů.Nám se tam taky moc líbí a myslíme si,že se okolí bude zlepšovat a časem to bude v našem lesoparku vypadat trochu jako v Klánovicích.Snad to bude fajn.Taky nemáme ani náhodou na byt v Praze.I tak si dělám starosti jak budem zvládat splácení hypotéky.No a trochu mě děsí dojíždění do práce.Jsme oba z Prahy a tak to bude asi šok.Nějak se s tím musíme poprat.
2007 4.Květen 16:38 (R)Monique: :-D Ahojky snad budoucí sousedko. My už máme zamluvený byt ve 2.patře a strašně se s manželem těšíme na náš byteček (ještě rok po svatbě totiž bydlíme s tchýní) :-\(. Vůbec jsme se nemohli rozhodnout, ale když jsme se tam jeli podívat, tak jsme už večer, kdy jsme odjížděli domů byli víceméně rozhodnutý, že byt koupíme. Líbí se nám to prostředí a ten les téměř u domu A hlavně ta cena! Jsme z Prahy a tady na byt fakt nemáme.. Už jen, aby nám schválili hypo a je náš. Tak to si musíme vzájemně popřát pevné nervy Ale co jsme zatím jednali s pí. Moravcovou (Domm Invest) - byla strašně ochotná a fajn. Snad to tak bude po celou dobu.. :-D
2007 27.Duben 11:04 admin Henry: (předchozí) (Re: naděje z 27.Duben 10:54): Ralemi II
2007 27.Duben 10:54 naděje: Možná je vhodný čas založit nové téma,protože projekt Ralemi II bude za chvilku vyprodán a tak doufám,že se budou hlásit budoucí sousedé. Určitě by mi pomohlo,že na těšení,obavy a problémy nebudu sama.Taky se můžeme trošku poznat už teď.My čekáme na byteček v prvním patře.:\?: