Proč je bydlení na Mladé horší než na Staré?


 
2015 31.Červenec 01:59 Květuše: Proč má být bydlení na Mladé horší než na Staré?Dovolím si svůj názor.Ve starých Milovicích žijí lidé až na vyjímky po několik generací ve svých rod.domcích.Vzájemě se důvěrně znají a staří,mladí si tykají.Na Mladé žijí lidé poměrně krátce a vzájemný vztah není až tak důvěrný na to je třeba si počkat.A navíc žije zde několik lidí u kterých čekat nemá cenu.Ale to neznamená,že bydlení na Mladé je horší než na Ostravsku nebo v Ústí,Jirkov,jsem vděčná za každého slušného souseda na Mladé. :ok: :ok:
2015 31.Červenec 01:26 klára M: (předchozí) (Re: jana z 30.Červenec 22:16): :thumb: :thumb: :thumb:
2015 30.Červenec 22:16 jana: (předchozí) (Re: Ivu z 2007 15.Říjen 14:30): Ano, je to pravda, já jsem tady 2 týdny, utekla jsem z přelidněné Prahy a jsem moc spokojená. Je zde klid a bezva vzduch. Jana :-\)
2007 15.Říjen 14:30 Ivu: (předchozí) Ahoj Hanko,bydlím v Milovicích již 9let a před tím mě nenapadlo ani ve snu ,že bych tu mohla bydlet,ale jak již řekli mnozí, je to podle toho co upřednostňuješ,ale hlavně panelák je panelák a záleží na tom koho máš kolem sebe.Jiné je bydlení v obecních bytech a jiné v OV.Ten rozdíl je přímo propastný,bydlím teď v Lesní koukám do lesa a neměnila bych.Plus už nám staví a teď jen ten vlak přemístit,ale pokud máš auto tak neřeš Mladá,Stará,ale řeš zda ti vyhovuje ten nebo onen byt.Tak ať se Ti pěkně bydlí:thumb:
2007 15.Říjen 14:08 Obyvatel Milovic: No, já zase bydlím na Mírové (staré milovice) a to je na vlak 5 minut. Z Topolové je to dost daleko, brácha tam chtěl koupit byt a kvůli vlaku si to rozmyslel, je to tak 25 minut. Milovice nejsou špatný, ale těžko definovat, každému sedí něco jiného:). Ale to chození na vlak musí být pak fakt otrava a když pojedeš vlakem tak se nedoplatíš.
2007 7.Říjen 19:51 (R)Dušan: Já si myslím, že Mladá je takový velký sídliště připojený k Milovicím! A velká výhoda je ten les. Bydlím v Topolový a jako houbař sem v ráji.
2007 7.Říjen 15:45 Vlado: Jo, s tím vlakem to je fakt dost daleko a jestli chodíš do práce i o víkendu, tak se pěšky dost nachodíš. Jinak i obchody jsou dost daleko. Já bydlím v Topolové taky, no uvítal by sem, kdyby byl nějakej obchoďák např. na nevyužitém prostranství vedle baráků, co jsou tam haldy nějakých sutí, nebo co to je. Ale jinak je tu podle mně super, klid, příroda a ja jsem asi také vychytal asi klidné sousedy. Tedy oni si zatím na nás nestěžovali.
2007 7.Říjen 13:47 Tereza: Možná procházka po Balonce a následně Mladou napoví víc. Držím palce ať je konečný výběr ten nejlepší!!!!
2007 7.Říjen 13:46 Tereza: Já jsem bydlela ve starých a teď bydlím v mladých. Ve starých to bylo všude blíž a byl tam daleko větší klid, ale na druhou stranu nebylo tam bydlení tak anonymní, takže když člověk v baráku kde jsou čtyři byty na vchod narazil na debilní sousedy ( což je bohužel i můj případ) bylo to peklo. V Mladé je nevýhoda že konkrétně na nádraží je to neskutečně daleko a zdi v bytech jsou jako z papíru - všechno je slyšet!!! Na druhou stranu je to více anonymní - pokud nechceš, ani nevíš kdo s Tebou sousedí. Celkově ale pozitivněji hodnotím Balonku, Mladou mám naštěstí jen jako přechodné bydlení, celý život bych tu asi být nechtěla. Pro začátek je to výborná věc a pokud nědko nemá jinou možnost, je to taky dobré. Pokud však máš možnost výběru, dobře rozmysli!!!!
2007 25.Září 15:16 (R)prcek: Už skoro 2 roky bydlím na Mladé a nemůžu si stěžovat. :ok:
2007 25.Září 11:11 Milovičák: Bydlení na Balonce je IN:thumb:
2007 25.Září 10:59 Pepas: Bydlí hůř? Mě to připadá všude po Milovicích stejný. Nevidím výrazný rozdíly, možná jen to že někdo to má do hospody, na vlak nebo do obchodu dál/ blíž. Jinak nic.
2007 24.Září 21:47 Standa: (předchozí) (Re: Hanka z 24.Září 16:05): Obavam se, ze otazka neni prilis dobre polozena. Pod pojmem Mlada vim co si predstavit, ale "Stara" je ale tak trochu v mlze. Jde o puvodni Milovice(po prijezdu napravo od trati)? a nebo o stary(rakousky) tabor? Ulice Topolova je snad nejdelsi v Milovicich - pres 2 kilometry z toho cca polovina je obydlena oblast. Byty v jsou v ni v ruznych formach vlastnictvi, vzdalenost od nadrazi se lisi od 10 do 20-ti minut chuze a kvalita zpracovani bytu(domu) se take ruzni dum od domu. Na danou nekonkretni otazku se neda najit alespon trochu vystizna odpoved. Sam jsem bydlel ve starych Milovicich i na Mlade a netroufal bych si tvrdit, ze je bydleni na Mlade horsi. Kazda cast Milovic ma sva specifika a co jednomu vyhovuje se druhemu nelibi a naopak.
2007 24.Září 20:02 Kristyna: Me to neprijde horsi.... ale nemuzu porovnavat, bydlim v Mlade a ve Stare jsem nebydlela.....jen je to napr. z Topolove daleko na vlak :o((
2007 24.Září 16:05 Hanka: Ahoj, chci v Milovicích koupit byt, konkrétně v ulici Topolová. Tak tu teď trochu serfuju a nestačím se divit...Proč je podle vás bydlení na Mladé horší než někde jinde v Milovicích? Uvítám i názory lidí co už na Mladé bydlí. Dík. :-\)