Kontejnery


 
2017 10.Listopad 19:03 (R)Annabelle_chce_na_gyndu: Tak jak se v nich bydli? :-D
2017 27.Říjen 14:32 blbá: To když někdo neuklidí po psovy výkaly v trávě si myslím, že není tak strašné samozřejmě ne do pískoviště nebo na chodník, ale stane se i tak když se tam vykalí toulavá kočka alespoň pohnojí půdu, ale vyhazováním odpadku mimo určené místo, igelitkami a tak.
2017 27.Říjen 14:24 blbá: Tohle budou číst jenom lidi co mají rozum, ti co tady vyhazují odpadky z oken a odpadky v pytlích mimo poloprázdny kontejner by asi ještě potřebovali, aby je někdo zadarmo nejenom živil, ale i zadarmo chodil uklízet. Vzhůru do zvyšování daní, aby měli jistoty života na planetě Zem.
2008 21.Únor 00:55 MJJ: (předchozí) (Re: Jasmin z 19.Únor 11:14): Problém tohoto města je,že tu bydlí hodně lidí,kteří ti jsou jen proto,že bydlení je levnější než v Praze,nemají tu trvalé bydliště a chovají se tak i k okolí.Souhlasím s tím,že když si chci někoho pozvat,tak si ho musim vodit za tmy,kdy není vidět ten otřesnej nepořádek a překvapuje mě i postoj města,protože se divím,že místo toho,aby ta úderná jednotka s traktorem a valníkem trošku zatočila s odpadky po zemi,tak se radši schovává u ohýnku někde v roští,kde pořád dokola pálí větve.Znak toho,že je nepořádek v Milovicích každému ukraden je i ten,že tahle diskuze "netáhne" narozdíl od probírání věcí,které stejně změnit nejdou,což je určitě jednoduší,než se bavit o něčem,co změnit jde.
2008 19.Únor 11:14 Jasmin: (předchozí) (Re: St@nda z 16.Únor 14:51): vsak prave. Ale jako vymluvu to vsichni berou. Ti co nejsou z Milovic si mysli, ze to tu vsechno znicili Rusove pri odchodu a my ted musime napravovat skody. Odpadky sem pro zmenu zase dovezli Nemci. Tohle jsem si drive myslela take, bohuzel ted je mi jasne, ze si za to muzeme sami. Treba i ja, ze nejsem schopna napomenout sousedku, co hazi papir do popelnice, i kdyz hned vedle ma trideny odpad. Ze prejdu nevsimave kolem lidi, co venci sveho psa na chodniku. Ze je mi trapne zavolat policii, kdyz banda zlodeju krade zelezo z neobydleneho domu.
2008 19.Únor 10:14 Péťa: (předchozí) To je pravda že za rusáků tu byl pořádek.To děláme mi sami,a je nám jedno kam nam něco upadne.Ale dělají to také pejskaři,neuklidí si po miláčkách a lidi vy se tomu vyhněte.Ale doma to nesmí.
2008 16.Únor 14:51 (R)St@nda: (předchozí) (Re: Jasmin z 16.Únor 14:44): Vymlouvat se na Rusy je tak trosku mimo misu...za nich tu byval na ulicich poradek :-\/
2008 16.Únor 14:44 Jasmin: (předchozí) (Re: MJJ z 15.Únor 15:45): Jarni uklid by byl rozhodne potreba. Snad se ho nekdo zucastni. Je mi tu z toho vseho smutno, samy neporadek, rozbite lavicky, hriste, preplnene popelnice, malokdo tridi odpad. Par metru od domu mame kontejnery, ale petky a papir konci stejne v popelnicich. A kdyz je plna, tak se to hodi na zem. Pripadam si jako v nejakem ghetu, tohle jsem doma nikdy nezazila. Videt to v televizi, tak si reknu, ze tu bydli nejaci asocialove. U nekterych domu na Mlade (vyjimecne i na Balonce) je to sice lepsi, ale stejne se stydim si sem kohokoliv pozvat. S vymluvou, to vite, mesto po Rusich, si uz dlouho nevystacime.
2008 15.Únor 15:45 MJJ: stav veřejných odpadkových košů je úděsný,válí se po zemi,nikdo je nevynáší,město se k nim nehlásí,radši a ty odpadky,které se válí na zemi po celé Mladé jsou odporné.Doufám,že bude zorganizován zase jarní úklid,když už jsme prasata,tak si to třeba i po sobě uklidíme.Co se týče laviček na Armádní,je to smutné,ale bojím se,že bude hůř.
2008 14.Únor 22:03 logo: Nevite nekdo ktera svin... dnes v noci rozmlatila lavicku a kose na odpad na Armadni?Takovymu cu...bych rozmazal ksicht.To je ale verbez co se sem nastehovala...
2008 12.Únor 18:51 mája: (předchozí) (Re: zuzík z 12.Únor 12:02): Je to asi jak kde. Kolem našeho je čisto. Mi to vyhovuje. Odvoz je častější.
2008 12.Únor 12:02 zuzík: Co říkáte na kontejnery na Balonce.Než se to vyveze tak je kolem samá igelitka,krabice.A pak to vrány roznášejí všude.Já si myslím,že by měl mít každý vchod jeden konťák a né jak je to teď.:ok: