Změna územního plánu


 
2015 19.Září 21:46 (R)kimcid: (předchozí) (Re: jajana z 19.Září 20:58): mne to přijde hlučné až až
2015 19.Září 20:58 (R)jajana: (předchozí) (Re: kimcid z 18.Září 10:28): Jabka a hrušky.. Stíhačka je naprosto jiné kafe. Bylo by to stejně jako kdyby někdo z podporovatelů přirovnal vetroně k Boeingu a řekl, že letadla jsou tichoučká :-\)
2015 18.Září 10:28 (R)kimcid: (předchozí) (Re: Jirka.H. z 17.Září 21:47): no už třetí den přes Milovice v dopoledních hodinách přelétá stíhačka.A bohatě ten hluk stačí. Který blázen by chtěl nad hlavou letecký provoz? :wacko:
2015 17.Září 21:47 (R)Jirka.H.: (předchozí) (Re: michel z 16.Září 14:53): 60dB u pračky je ve vzdálenosti 1 m (teoreticky), u letadla bych 1 m od motorů být nechtěl, ale tam je to o něčem jiném - definovaná pásma, kmitočty, atd. atd.. Měření hlučnosti letadel způsobem "sami" mě docela pobavilo ;-\) 8-\)
2015 17.Září 21:40 (R)Jirka.H.: (předchozí) (Re: michel z 16.Září 13:57): ... hlukové pásmo 85dB bomba :ok: Tím pádem by takové sportovní letiště s limitem 85dB mělo vadit minimálně 100 násobně víc než velké letiště typu Ruzyně, protože limitovaná hlučnost (alespoň ta tabulková) je více než 100x vyšší !!! - což je nesmysl. On totiž ten zapeklitý dB je jednotka logaritmická ... To vypadá, že někdo použil hodnoty pro velké vojenské letiště z dob CA ...
2015 17.Září 21:01 (R)Vana: Čínské firmy by podle kraje mohly využívat i bývalé armádní letiště v Milovicích, které chce hejtmanství znovu zprovoznit. Buď by mělo být součástí připravované průmyslové zóny nebo by se tu mohla rozebírat velká dopravní letadla. Jak boeingy, tak airbusy by se tu demontovaly aby tady jen přilétaly, takže by ten provoz pro lidi, kteří tady žijí, nebyl tak markantní. Vedení Milovic ani s jedním návrhem nesouhlasí. Dohodnout s krajem se musí do konce letošního roku, kdy chce město schvalovat nový územní plán a v něm musí být letiště už zaneseno. My jsme zatím žádný projekt, žádný investiční projekt, který by měl alespoň základní parametry, nedostali..... zdroj info odkaz video, čas 00:05:23 / 00:05:59 titulky, Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky.7. 9. 2015
2015 16.Září 14:53 (R)michel: (předchozí) (Re: Jirka.H. z 14.Září 00:19): Přibližně 60dB mám v papírech od pračky, ale papíry od letadla mi nikdo neukáže, chápu, zveřejní se spousta složitých tabulek, statistik ..... s čísly se dá i kouzlit a papír těch 60dB snese. Ale Ruzyně nebere ty nejtěžší letadla, oni si můžou vybírat, náklady můžou poslat jinam. Nákladu se každý snaží naložit co nejvíc, podívejte se na kamiony, jsou čím dál větší. Než cargo, to se radši soudit. Obecné limity moc neřeknou, chtěla bych vědět váhu, typ, počet pohybů, časová koordinace, měly by sem ty letadla přiletět a hlukové pásmo si změříme sami. Pak se dá o něčem diskutovat.................................... Pokud vám vadí i sekačka, nechápu jak jste mohl přežít SA. Jinak štěkající psi jsme měli v domovním řádu a sousedi si to sami řekli, než si pes zvyknul,a za psa se platilo. ........... Nejhorší jsou asi takoví sousedé, kteří si nenechají domluvit, to by se mělo řešit, to máte pravdu. Najít vhodné plochy a dostali by stany, na BD by mohli dostat i stavební materiál, ať si postaví bydlení podle svých představ. Stupňovitost - stany, přístřeší, byty - každému podle jeho chování, aby byla motivace. Nějaká koncepce sociálního bydlení, třeba by se inspiroval i státní systém.
2015 16.Září 13:57 (R)michel: (předchozí) (Re: kimcid z 14.Září 09:09): Mě taky úplně stačí, ale v UP není o sportovním létání ani slovo, já jenom nechápu proč to tam nikdo nenavrhne. UP počítá s letovým provozem. Hlukového pásma jsem se dopátrala až na koordinačním výkresu (pdf 09) a jako neználek to odhaduju na sportovní létání, a ještě pár řádků v odůvodnění (str. D25), že: letiště Milovice má vymezeno hluk. pásmo do max. 85dB podle UP VUC Mladá, ale že tato dokumentace již není platná. Ani ten koordinační výkres ani odůvodnění není součást UP. Na všech 6 výkresech UP letiště nemá žádné hlukové pásmo. Takže podle nového UP neplatí žádné hlukové limity ani sportovní létání. ......................A ještě - nejdřív se má stavět obchvat (etapa 1 a 2), který na výkresech vede přímo z přistávací dráhy. Mě se nějak zdá, že tento UP jaksi potichu připravuje cestu pro letadla a hluk se měřit nebude. Etapy by spíš měly zajistit, že nedřív zmizí zanedbané plochy a ruiny a pak až se začne stavět na orné půdě. Ale takto se nedřív postaví jenom cesta pro kamiony a letadla a dál už to bude jako na Divokém západě.
2015 14.Září 09:09 (R)kimcid: (předchozí) (Re: Jirka.H. z 14.Září 00:19): no nevím jak je to s hlučnosti ,ale vím že sportovní letiště nám tu stačí. ;-\)
2015 14.Září 00:19 (R)Jirka.H.: (předchozí) (Re: michel z 13.Září 21:35): :-D jen malá poznámka: máte alespoň přibližnou představu o hluku 60dB ? Hlučnější sousedé pod okny vašeho bytu tento limit běžně překročí o cca 5dB. O sekačkách, štěkajících psech a dalších radovánkách běžně se v Milovicích vyskytujících ani nemluvě. Takže srovnávat provoz letiště, které má stanovené limity hluku 60dB (a v provozu jich dosahuje opravdu vyjímečně) s provozem bývalého vojenského letiště CA může jen neználek ... 8-\)
2015 13.Září 21:35 (R)michel: (předchozí) (Re: jajana z 9.Září 20:10): Starosta ať si dobře hlídá délku dráhy v katastru nemovitostí, tam by to bylo nejhorší, zápis v katastru má přednost před skutečností (my při obnově katastrálního operátu v praze přišli o kus pozemku, po digitalizaci byl z našeho pozemku vyříznutý stánek, ze kterého byl příjem z pronájmu, a najednou nepatřil nám ale městu, propásli jsme 15-denní lhůtu na námitky, takový zištný omyl). ........................................................................................................................... :-\) .......................................... ...... ...... Jaké znehodnocení pozemků? Demolice budov asi neproběhly z nařízení starosty, a tím se přece zvýší cena pozemků, nebo myslíte že demolice je zadarmo? A runway je zachovalá, kdyby na ní byl letový provoz, tak by byla děravá jako ty silnice, ale takto je ve výrazně lepším stavu. A soudy v ČR trvají tak 5 let i pokud je důvod jasný, tady žádný důvod není...... ....................................... :-\(............................................................. Sem by se hodilo spíš malé osobní letiště pro nízkonákladové společnosti, hlavně pro kratší lety ze zemí EU. Stačí autobus k vlaku, aspoň tam vyrostou obchody a služby a také třeba obchůdek upom. předmětů s ručními výrobky maminek. Malé osobní letiště také zaměstná hodně lidí, překladiště přinese spíše ubytovny dělníků z východu, myslíte, že tady 10.000 lidí touží pracovat na překladišti? A že v hluku těžkotonážních letadel a kamionů se bude líbit rodinám s dětmi? Až se začnou stěhovat jinam a tady budou ubytovny a Romové, tak budeme něco jiného než vyloučená lokalita? :wacko:.................................................................... Taková runway už odpovídá Ruzyni, kde přistávají i velká letadla nad 130t, tvoří však méně než 1% provozu, předpokládám, že je to kvůli zachování limitů hluku 60dB. Obávám se, že pokud si sem taková letadla pustíme,tak starousedlíci budou vzpomínat, jaký tady byl za sovětů klid. :cry:
2015 13.Září 18:57 (R)kimcid: 16.9. se uvidí
2015 13.Září 16:02 (R)michel: Podívejte se na hlavní výkres UP - není vám divné, že runway sahá až k silnici? Copak p.architekt nemá mapu? Všimněte si také, že tato prodloužená část není vyznačena šrafováním jako ost. plochy, na kterých se začne stavět po schválení UP (plochy změny), ale celá runway je v plné barvě jako by tam takto stála vždycky! (plochy stabilizované). V textu UP je část o letecké dopravě nezvykle stručná, jako by ji zapoměli dodělat, zvláště postrádám cokoli o hluku. Nechystá se tady něco potichu o nás bez nás? :\?:
2015 9.Září 21:55 (R)kimcid: (předchozí) (Re: jajana z 9.Září 20:10): :ok:
2015 9.Září 20:10 (R)jajana: Ve středu bude na veřejném zastupitelstvu ohledně územního plánu asi legrace. Přijede hejtman Petera veřejné vyložit našemu starostovi Pourovi, že kraj se klidně bude soudit ohledně znehodnocení pozemků letiště. Pan starosta snad pochopí, že bojovat s krajem znamená klidně přijít třeba o rapid, dotace atd. Pak už opravdu budeme sociálně vyloucená lokalita. Snad se probudí..
2014 12.Říjen 11:03 (R)kimcid: doufám že nová radnice nic podobného neschválí
2014 5.Říjen 13:03 (R)St@nda: (předchozí) (Re: jajana z 4.Říjen 16:09): Dovolim si pouzit jeden priklad za vsechny;-\)

Mesto rozprodava pozemky pod garazemi. Nechci resit prestreleneou cenu...
...ale spise skutecnost, ze pozemky pod radou garazi jsou v navrhu UP oznaceny jako verejna komunikace:!:

V tomto pripade muze jit o skodu ve vysi cca 2.500.000,- Kc

:wacko:
2014 4.Říjen 22:21 (R)DADAMAN1: (předchozí) (Re: Jirka.H. z 4.Říjen 20:25): Jo, taky mi připadaj divný lidi , co používaj mail,nebo registraci ženský....:-D
2014 4.Říjen 22:19 (R)DADAMAN1: (předchozí) (Re: jajana z 4.Říjen 18:34): kde to doposud vypadá jak v kasárnách a místo náměstí je buzerplac, nebo jak se to říká, je potřeba zásadních změn..... S obecním(městským) majetkem at si nakládají jak je potřeba, ale znehodnocovat soukromý,nedbajíc na námitky majitele by mělo být trestné.Např,když si zde pořídím nemovitost spadající do sportovní zony,vyřídím hypotéku,financování sportovního vybavení v řádu několika milionů,zadlužím se na několik desítek let a ODBORNÍK u stolu vezme červenou fixu a udělá mi z toho průmyslovou zonu, neboť se mu to na té mapce víc líbí takto zašrafované,by měl rovnou dostat něčim po palici. A ti co s tim souhlasí rovněž!
2014 4.Říjen 20:25 (R)Jirka.H.: (předchozí) (Re: Jirka.H. z 4.Říjen 20:19): sorry, mělo být "Nespletla..."
2014 4.Říjen 20:19 (R)Jirka.H.: (předchozí) (Re: jajana z 4.Říjen 16:09): Nespletl jste si asi tak o 30 let letopočet? O nás bez nás .... to už tu bylo. Soukromý majetek ještě pořád některá individua vašeho ražení považují za něco špatného, pocházejícího ze zlého západu. Uvědomte si, že takovéto omezování práv kohokoliv není kompromis ale bolševická zvrácenost. :roll:
2014 4.Říjen 20:03 (R)jajana: (předchozí) (Re: PeNik z 4.Říjen 19:40): díky za diagnózu. jsem rád, že jsem se zaregistroval, pane chocholoušku. ještě zkuste léčit ostatní.
2014 4.Říjen 19:40 (R)PeNik: (předchozí) (Re: jajana z 4.Říjen 18:34): tak to tu nebude něco v pořádku. Takto může mluvit jen ten u koho dojde ke zhodnocení nemovitosti. V ostatních případech je to na Chocholouška. Pak mi to začíná smrdět.
2014 4.Říjen 18:34 (R)jajana: vlastním nemovitosti. ano územní plán se mě zásadně týká, spíše negativně. ale v milovicích, kde to doposud vypadá jak v kasárnách a místo náměstí je buzerplac, nebo jak se to říká, je potřeba zásadních změn. tak to chápu. pokud se vám milovice líbí jaké jsou, je mi vás líto. milovice jsou 25 let problém, který se musí řešit.
2014 4.Říjen 17:52 (R)DADAMAN1: (předchozí) (Re: jajana z 4.Říjen 16:09): Mne by zajímalo... 1) zda vlastníte nějakou nemovitost . 2)zda se územní plán týka Vaší nemovitosti. 3)zda územní plán mění způsob užívání Vaší nemovitosti proti vaší vůli. ???
2014 4.Říjen 17:20 (R)PeNik: (předchozí) (Re: jajana z 4.Říjen 16:09): evidentně nevíte o čem to je. Melete papulou jen do té doby, než by se jednalo a Váš majetek. To by pak bylo "kompromisů", že?
2014 4.Říjen 16:30 admin Henry: (předchozí) (Re: jajana z 4.Říjen 16:09): Chvíli počkám, než posoudím, zda jste fašista, nebo obyčejný troll.
2014 4.Říjen 16:09 (R)jajana: (předchozí) (Re: PeNik z 4.Říjen 15:30): Ano, mohou, naštěstí (jakkoli je to kruté). Územní plán je veřejnoprávní dokument, je tvořen ve prospěch města a většiny, nikoli individuí. Výsledkem je kompromis. Máte-li s tím problém, vzpomeňte si jak je v ČR těžké postavit např. dálnici - nedostatečné prosazování veřejného zájmu.
2014 4.Říjen 15:30 (R)PeNik: (předchozí) (Re: jajana z 4.Říjen 12:53): a to ti odborníci mohou zasahovat do soukromého majetku, který jim neříká pane a na připomínky vlastníků nemovitosti odpovídat ve stylu "tak to prostě bude a hotovo"? Děkuji za školení.
2014 4.Říjen 12:53 (R)jajana: jen kvůli tomuto tématu jsem se zaregistrovala. Vážení: 1. radnici jsme si zvolili sami dle volebního zakona 2. radnice dle zákona vybrala pořizovatele Územního plánu 3. územní plán je zhotovitelem tvořen dle zákona, z reálných možností území, z nadřízených územně plánovacích podkladů, vyjadřovaček, připomínek a hlavně ODBORNÍKY 4. pokud každý blbec a je jedno zda zastupitel nebo občan chce spolutvořit územní plán, říká tím, že umí vyprojektovat město. Toto blbec nezvládne, proto by každý soudný člověk měl být schopen pochopit body 1-3. Připomínky jsou naštěstí jediný mechanizmus podílení se veřejnosti na ÚP.
2014 4.Říjen 09:35 (R)St@nda: (předchozí) (Re: radek1 z 2.Říjen 21:41): Hmm...takze by zastupitelstvo na pocatku jednani schvalilo dalsi bod:
Verejne projednani namitek a pripominek, ktere vzesli z verejneho projednani 30.6.2014.

Namitky by se v tichosti projednali a vedeli by o tom pouze pritomni obcane :wacko:

Nezlob se na me to by byla dalsi podpasovka na obcany a vrchol alibismu :thumb:

A nijak by to neresilo situaci, ze nedoslo k projednani namitek, ktere zastupitelstvo "odmavlo" 27.1.2014 :cry:
2014 2.Říjen 21:41 (R)radek1: (předchozí) (Re: St@nda z 1.Říjen 22:05): Srandu si nedělám, jen dle mě jsme se na tomto zastupitelstvu před schválením či neschválením ÚP měli vypořádat z námitkami, které došly po červnovém veř. projednání. Toť asi vše co jsem tím chtěl říct.8-\)
2014 2.Říjen 00:11 (R)jirkaa: (předchozí) (Re: St@nda z 1.Říjen 22:05): Byly dvě veřejná projednávání ÚP (koncept, návrh) a ke každému byly podávány námitky a připomínky. To druhé veřejné projednání bylo 30.6. a námitky, připomínky se podávaly do 7.7., proč by ty ze 7.7 nemohly být projednány dnes?
2014 1.Říjen 23:21 (R)Jozef: (předchozí) (Re: St@nda z 1.Říjen 22:05): Myslím,že celý ÚP byl docela podraz na občany.Včetně Nových Milovic a "nových Nových Milovic".Je dobře že to bude řešit nové zastupitelstvo,které to třeba stihne bez nátlaku.
2014 1.Říjen 22:05 (R)St@nda: (předchozí) (Re: radek1 z 1.Říjen 10:24): To si delas srandu, ze jo?
Namitky a pripominky se meli verejne vyporadat do verejneho projednani 30.6.
Nechat to na dnesek by byl docela hnusny podraz na obcany :wacko:
2014 1.Říjen 13:26 (R)kimcid: (předchozí) (Re: radek1 z 1.Říjen 10:24): uvidíme po volbách
2014 1.Říjen 10:24 (R)radek1: (předchozí) (Re: kimcid z 1.Říjen 09:18): Na druhou stranu škoda, konečně se mohly veřejně s občany projednat jejich námitky a připomínky:ok:
2014 1.Říjen 09:18 (R)kimcid: (předchozí) (Re: radek1 z 1.Říjen 09:13): myslel to zrušení;-\)
2014 1.Říjen 09:13 (R)radek1: (předchozí) (Re: Jozef z 30.Září 20:04): Máte na mysli, že rozumný krok lze považovat, že jedno pondělí zastupitelstvo svolám a další pondělí ho zruším???To mi spíš zavání Kocourkovem:-D
2014 30.Září 20:04 (R)Jozef: (předchozí) (Re: radek1 z 30.Září 19:07):I já jsem tuze rád,že zástupci ODS a ČSSD teď myslí.A trošku vážně.Je to jedinný rozumný krok,který mně dost překvapil.
2014 30.Září 19:37 (R)radek1: (předchozí) (Re: PeNik z 30.Září 19:36): A je tu vlákno "smutné vtipy"???:-D
2014 30.Září 19:36 (R)PeNik: (předchozí) (Re: radek1 z 30.Září 19:07): nemělo to být spíše ve vláknu "Vtipy"?:-D
2014 30.Září 19:07 (R)radek1: Vyjádření k zrušenému ZM od pana starosty z fcb místní ODS....Milí přátelé a příznivci MS ODS Milovice, na návrh starosty města Lukáše Pilce bylo zrušeno středeční hlasování zastupitelstva o schválení územního plánu. Tento krok považujeme za správný a jediný možný, protože hlasování o tak důležitém dokumentu by nemělo být zpolitizováno a pod tlakem různých zájmových skupin. Věříme, že noví členové zastupitelstva, kteří budou zvoleni v nadcházejících komunálních volbách, již nebudou vystaveni podobnému neúměrnému tlaku a schválení územního plánu tak nebude nic stát v cestě.....Jsem tuze "rád",že zástupci ODS a ČSSD myslí na nás ovlivnitelné ostatní zastupitele a nechtějí nás vystavit různým tlakům. Děkujiiiiii:-D :-D
2014 30.Září 17:12 (R)milbi: (předchozí) (Re: radek1 z 30.Září 17:05): Ten, kdo je pod tím podepsaný... A proč, to ví asi jen on.
2014 30.Září 17:05 (R)radek1: Jen se v tom oznámení poněkud zapomělo napsat kdo a proč to zrušil:\?:
2014 30.Září 10:57 (R)kimcid: (předchozí) (Re: milbi z 30.Září 09:06): diky;-\)
2014 30.Září 09:06 (R)milbi: Jednání zastupitelstva dne 1. 10. 2014 (schvalování územního plánu) je ZRUŠENO.
O novém termínu budou obyvatelé informování.
Zdroj: www.mesto-milovice.cz
2014 22.Září 19:16 (R)kimcid: (předchozí) (Re: Jozef z 12.Červenec 23:27): rozhodně jsem proti.
2014 22.Září 18:50 (R)milbi: 1. 10. 2014 (středa) se od 16. hodiny v Kulturním domě bude na veřejném jednání zastupitelstva schvalovat územní plán.
2014 12.Červenec 23:27 (R)Jozef: (předchozí) (Re: Henry z 12.Červenec 21:35): Myslím že není,protože poslední slovo má zastupitelstvo a to lze ovlivnit podpisovou akcí,případně referendem.Jsou to zastupitelé a zastupují nás občany města.Tak by měli respektovat a uplatňovat náš názor pokud ho projeví více lidí.Jestliže tak neučiní tak to nejsou naši zastupitelé ale protektoři. Anketou bych chtěl zjistit jestli to má smysl.Proto chci položit otázku:"Nový Územní plán ruší historický Hakenův stadion a na Božím Daru ruší další bytovou výstavbu." a)souhlasím - b)nesouhlasím. Za c (nevím)nemá smysl.Anketa by měla trvat 14 dní max.tři týdny.
2014 12.Červenec 22:53 (R)milbi: Bojovat s křížkem po funusu? V internetové anketě se vyjádří skoro každý, že se mu něco nelíbí, ale udělat něco pro to, to už většinou vyžaduje aktivitu, na kterou slyší málokdo. Současný návrh je výsledkem posledních dvou let, po kterou mohli ti, kterým něco vadí, vyvíjet aktivitu. Nyní je pět dní po řádném termínu, takže se toho asi moc změnit nedá. Leda doufat, že se to nestihne schválit do voleb a nové zastupitelstvo bude mít výhrady.
Na druhou stranu - že je něco v územním plánu ještě nutně neznamená, že se něco bude stavět. Jen to znamená, že obrana je následně horší.
2014 12.Červenec 21:35 admin Henry: (předchozí) (Re: Jozef z 11.Červenec 23:48): Což o to, anketa není problém, ale není to už náhodou passé?
2014 12.Červenec 09:52 (R)kimcid: (předchozí) (Re: adek z 12.Červenec 09:05)bojím se že se vám cena bytu rozhodně nezlepší?
2014 12.Červenec 09:52 (R)kimcid: (předchozí) (Re: Jozef z 11.Červenec 23:48): Hakeňák by se dal upravit.Což by stálo méně peněz než výstavba nového.Lidí na BD je mne líto ,ale pokud se jim nechce bojovat(třeba přes media)tak jim asi není pomoci?
2014 12.Červenec 09:05 (R)adek: Upřimně bydlím na Božáku a jsem rád, že zříceníny zmizely a taky, že se nám zvedne cena bytu poté co to bude do práce kousek a lidé se pomalu budou za práci stěhovat. Taky žena snad o mateřské najde práci v nedaleké průmyslové zóně a nebude muset dojíždět do Prahy a děti pak vychovávat ulice. Hakeňáku je mi líto, ale všude ve mětech je nějaké centrum, které mi tady opavdu chybí, takže vítám nápad s náměstím a přebudováním centra. Podle mě je to krok ku předu.:thumb:
2014 11.Červenec 23:48 (R)Jozef: (předchozí) (Re: kimcid z 11.Červenec 18:37): Pojďme udělat nejprve zde krátkodobou anketu o tom koho štve a nechce to že se v ÚP ruší Hakenův stadion pro vytvoření lukrativních stavebních parcel v budoucím cenru města a že bude odstřižen od Milovic BD.Potom udělejme referendum.Je zde problém,že asi bude malá účast.Kdybychom to dokázali tak možná odsuneme schválení ÚP na další zvolené zastupitelstvo a bude prostor na jednání.Já bych zkusil i to co se zdá být nemožné
2014 11.Červenec 18:37 (R)kimcid: (předchozí) (Re: Jozef z 11.Červenec 00:17): strašný.těch lidi na BD je mě moc líto.
2014 11.Červenec 13:25 (R)PeNik: (předchozí) (Re: Ivča z 11.Červenec 12:42): ale kdeže. Za některá svá rozhodnutí je plně odpovědný a některé připomínky vlastníků i komisí smetl ze stolu on sám.
2014 11.Červenec 12:42 (R)Ivča: (předchozí) (Re: Jozef z 11.Červenec 00:17): když on pan Kynčl jenom zpracovává požadavky radnice....
2014 11.Červenec 00:17 (R)Jozef: (předchozí) (Re: kimcid z 10.Červenec 17:55):Kime,vědět to mohl každej kdo měl zájem.To že přišlo na veřejné projednání jen cca 80 lidí je velmi smutné.Čekal jsem velkou účast,hlavně lidi z Božáku,se kterými fakt cítím protože to jak snima zametli nemá snad nikde obdoby.Vem to prakticky:min 5 let už platíš hypotéku a vlastně za to nic nemáš protože cena teď těžko prodejného bytu klesla na směšnou částku,jenom pro to,že nějaký neznámý pan Kynčl má podporu radnice ve své nesociální vizi. Víš,že tam nebydlím,ale taková sprosťárna mně fakt sere.