Legenda o Kateřině - Bitva v Milovicích?

O čem se diskutuje?

Všimli jste si? V Milovicích bude zase středověká bitva.... včera jsem zaregistrovala plakát u Kostela. Těšíte se? Chystáte se? Víte něco bližšího? Stojí za to tam jít? Uvažuji, zda vzít i děti... nebo raději ne. Bitva... zní to trochu krvavě, ale na druhou stranu píšou, že děti do 100 cm zdarma a ostatní mají vstupné 25,-, tak snad s nimi počítají. Sousedka říkala, že tu už před pár lety bitvy pořádali, ale to já tu ještě nebyla, tak nevím. Víte někdo, pamatujete?


 
2012 21.Srpen 10:48 (R)Janin: Tak právě přijeli vedle do baráku s GLS... jsem se dozvěděla že bydlím kousek od pořadatelů... Vstupenky prej budou na takový ty náramky, takže člověk přijde ráno, koukne co tam maj a může zase odejít a přijít až na program, kterej ho bude zajímat. a nebo se může jít domu naobědvat. Otvíraj v deset a bitva je od dvou. To se mi líbí, nemuset tam být celou dobu, nebo platit dvojí vstupné.
2012 20.Srpen 05:43 (R)Martin-B: (předchozí) (Re: Janin z 19.Srpen 21:38): Kdysi jsem byl na Bitvě Milovické se svými dětmi,ale to už je dlouho.Myslím že to za to stojí.Je to taková spíše divadelní podívaná za účasti několika skupin historického šermu a divadelních kroužků.Ten příběh je samozřejmě fikce.Ale myslím že doporučit mohu.:-\)
2012 19.Srpen 22:08 (R)milbi: (předchozí) (Re: Janin z 19.Srpen 21:38): Plakát je vystavený na webovkách města už pěkně dlouho (http://www.mesto-milovice.cz/). Píšou tam o programu "i pro děti", tak s nimi opravdu počítají, byť to nemusí mít přímou souvislost s onou bitvou :-\) Žádné podrobnosti ale nevím...
2012 19.Srpen 21:38 (R)Janin: Všimli jste si? V Milovicích bude zase středověká bitva.... včera jsem zaregistrovala plakát u Kostela. Těšíte se? Chystáte se? Víte něco bližšího? Stojí za to tam jít? Uvažuji, zda vzít i děti... nebo raději ne. Bitva... zní to trochu krvavě, ale na druhou stranu píšou, že děti do 100 cm zdarma a ostatní mají vstupné 25,-, tak snad s nimi počítají. Sousedka říkala, že tu už před pár lety bitvy pořádali, ale to já tu ještě nebyla, tak nevím. Víte někdo, pamatujete?