Dětičky a školičky mimo Milovice

O čem se diskutuje?

Zdravím vás. Vzhledem k tomu, že je v Milovicích předětičkováno, školky jsou plné, soukromé jsou drahé, zakládám diskuzní fórum pro ty, co vozí svoje dětičky do školek okolních i vzdálenějších. V Milovicích bydlíme krátce, nikoho tu neznáme, a tak ani nevíme, jestli je tu vůbec někdo s prckem /kama, kterého nebo které musí vozit do školky mimo Milovice. Sehnali jsme si školičku v Křečkově - z ruky, vím, ale jinam nám dceru nevzali a je to jediná soukromá, která má nejnižší hodinovou sazbu a v ceně má už i některé kroužky a hlavně i jídlo... Nemáte někdo s touto školičkou zkušenosti?


 
2012 11.Prosinec 20:14 Jan: (předchozí) (Re: BLN z 11.Prosinec 14:55): Dobrý den. Jestli někde poblíž i pracujete, tak se Vám to asi vyplatí. Jinak jsem koukal, že je to cca 20km.
2012 11.Prosinec 14:55 BLN: (předchozí) (Re: Petra z 11.Prosinec 14:40): No, vychází mi to stejně - i s cestou, jako kdybych platila soukromou v Milovicích. Vstáváním o 30 minut dřív nám nijak extra nevadí. Měsíčně školka (v ceně jídlo, kroužky) + nafta = měsíční školkovné v soukromé v Mil. (bez jídla, kroužků). Samozřejmě na tyhle cesty mám "úsporný vůz", takže mi to vlastně moc "nežere". Asi jediné štěstí. Jinak by se mi to při vyšší spotřebě nevyplatilo.Myslím, že zatím zvládám jednoduché počty :-D
2012 11.Prosinec 14:40 Petra: (předchozí) (Re: BLN z 23.Listopad 09:36): A vychází Vám to levněji i po započtení benzinu? A času na cestě?
2012 23.Listopad 09:36 (R)BLN: Zdravím vás. Vzhledem k tomu, že je v Milovicích předětičkováno, školky jsou plné, soukromé jsou drahé, zakládám diskuzní fórum pro ty, co vozí svoje dětičky do školek okolních i vzdálenějších. V Milovicích bydlíme krátce, nikoho tu neznáme, a tak ani nevíme, jestli je tu vůbec někdo s prckem /kama, kterého nebo které musí vozit do školky mimo Milovice. Sehnali jsme si školičku v Křečkově - z ruky, vím, ale jinam nám dceru nevzali a je to jediná soukromá, která má nejnižší hodinovou sazbu a v ceně má už i některé kroužky a hlavně i jídlo... Nemáte někdo s touto školičkou zkušenosti?