Topolová - problémy s doručováním listovních zásilek

O čem se diskutuje?

Chtěl bych požádat všechny obyvatele ul. Topolová o vyjádření ohledně doručování běžných listových zásilek. Během tohoto roku se mi již několikrát stalo, že jsem několik dopisů vůbec neobdržel. Jednalo se o zásilky z finančního úřadu, pojišťovny, zkrátka těch co mi chodí pravidelně, každý rok. Proto bych rád uvítal vaši reakci a návrh řešení na tuto problematiku.


 
2013 10.Září 13:07 (R)zlatnik: No co vím tak bylo 5 doručovatelek na milovice a teď jsou jen 3 !!pošta šetří kde může ale bohužel na špatných pozicích.ale samozřejmě to není omluva za ztracené listovní zásilky.jen tím chci říct že vše se teď opozdí při doručování! :cry:
2013 8.Září 23:14 (R)Quido: (předchozí) (Re: prochy72 z 8.Září 21:09): To je přesně ono, o čem tady všihni píšeme. Opravdu mne zajímá, kde se všechny naše dopisy nakonec objeví ... pokud vůbec :-\)
2013 8.Září 21:09 prochy72: Tak já jsem vloni našel za barákem (jen tak ležet v trávě) doporučený dopis pro pána z Lysé...odevzdal jsem ho na poště, kde to okomentovali: "to je divný, když patří do Lysé"....jako kdyby patřil do Topolky, tak to asi divný nebude...Ještě na něm byl takový ten podepisovací blanket, takže adresát ho tu ztratit nemohl....
2013 8.Září 04:36 (R)ifkav: Ne všechny zásilky doručuje česká pošta už i státní instituce využívají konkurenční firmy.
2013 7.Září 22:27 (R)Quido: (předchozí) (Re: xyz z 7.Září 21:10): To mě taky napadlo :-D Ale pokud někdo není důsledný, tak jako v tomto případě, tak se jen tak nezmění ...
2013 7.Září 21:10 xyz: (předchozí) (Re: Quido z 7.Září 21:03): skvely napad!:-\) jen mam obavu, jestli to nekdo z posty cte, tak si ted zvlast na Topolku daji pozor.
2013 7.Září 21:03 (R)Quido: (předchozí) (Re: xyz z 7.Září 20:00): Ahoj, ne všechny chodí doporučeně. Prvotní problém zůstává ale nadále stejný. Tak mě napadlo, že si udělám test. V průběhu příštích 14- ti si pošlu z různých míst tři dopisy a o výsledku vás budu informovat.
2013 7.Září 20:00 xyz: (předchozí) (Re: abcd z 7.Září 19:20): pokud vim, tak zasilky z financniho uradu chodi doporucene, takze by nemel byt problen je dohledat. Quido pise, ze prave tyhle zasilky nedostal. Prece podle cisla neni problem zjistit, co se s nimi stalo.
2013 7.Září 19:20 abcd: (předchozí) (Re: Právník z 7.Září 14:13): dohledat samozřejmě můžeš doporučené zásilky, ale když jde o obyčejný dopis nebo balík, tak nic nedohledáš, protože obyčejné zásilky prostě dohledat nelze, to oni moc dobře ví a právě proto jsou problémy právě s tímto
2013 7.Září 14:13 Právník: (předchozí) (Re: Quido z 7.Září 14:06): V tom případě bych celou záležitost ohlásil na generální ředitelství pošty !!! Ať celou záležitost prošetří a sjednají nápravu !!!
2013 7.Září 14:06 (R)Quido: S paní vedoucí z pošty jsem již mluvil. Zeptala se, jestli mám jmenovku na schránce a když jsem ji odpověděl, že ano, tak mi oznámila, že v tom přípaě není důvod, aby mi dopisy nebyly doručovány. A bylo vymalováno! Zásilky byly odeslány, avšak já jsem je neobdržel a na poště také nejsou ..... Kocourkov k pohledání ...
2013 7.Září 09:21 ddf: I já mám neblahé zkušenosti se zdejším doručováním pošty. Čekala jsem dopis od sestry z USA. Věděla jsem datum kdy byl odeslán, leč ke mě nedorazil. Po třech týdnech volala sestra s tím, že se jí dopis přes Francii (netuším proč zrovna přes Francii) vrátil a na obálce bylo od naší nedoručovatelky napsáno: adresát odcestoval na neznámé místo. Což byla totální pitomost. Takže to sestra dala do nové obálky a za drahý peníz poslala napodruhé zpět. Takže než mi dopis dorazil, tak mi byl k prdu ...
2013 7.Září 08:14 Jana : Bohužel tento probléme není jen v ulici Topolová , ale i jinde :( . Čekala jsem na složenku - přídavky na děti , která mi pravidelně chodí k 20. v měsíci . Jednou nepřišla a když jsem každý den volala a chodila na poštu , jestli je složenka , tak prý není . . . Sociálka jí ale poslala. Po 10-ti dnech se složenka našla. Ale úplně u někoho jiného ve schránce !!! Prý to byla chyba doručovatelky . Tím to skočilo a jako by se nic nestalo .
2013 7.Září 08:06 Právník : Pokud tento problém trvá delší dobu , doporučuji se co nejdříve obrátit na vedení pošty Milovice . Neměl by být problém nedoručenou zásilku dohledat . Neboť , každá poštovní doručovatelka má na roznos pošty svůj úsek . A pokud Vám chodí pravidelně korespondence z banky atd. tak je zapotřebí zjistit , kdy byla zásilka odeslána . Znám případy , kdy se např. inkaso nebo složenka s penězy od Úřadu práce či přeplatkem elektřiny dostala do úplně jiné schránky nežli bylo určeno !!! A nebo byly složenky volně položené nahoře na schránkách .
2013 7.Září 01:07 (R)Quido: A takových nás je víc, už jen podle toho co jsem se doslechl. A rozhodně se mi nechce čekat až se tímto způsobem, stane nějaký problém. Věřím, že by to pomohla vyřešit šikovně napsaná, či ústní domluva vedoucí na poště, popř. její nadřízené, pokud bude potřeba.
2013 6.Září 19:17 David: (předchozí) (Re: Quido z 6.Září 18:35): Je to přesně tak, někdy se stane, že nějaký dopis nedostanu, i když určitě vím, že byl odeslaný a dorazil na poštu v Milovicích, ale záhadně se ztratí na cestě mezi poštou a schránkou. Nevím, jak se to dá řešit.
2013 6.Září 18:35 (R)Quido: Chtěl bych požádat všechny obyvatele ul. Topolová o vyjádření ohledně doručování běžných listových zásilek. Během tohoto roku se mi již několikrát stalo, že jsem několik dopisů vůbec neobdržel. Jednalo se o zásilky z finančního úřadu, pojišťovny, zkrátka těch co mi chodí pravidelně, každý rok. Proto bych rád uvítal vaši reakci a návrh řešení na tuto problematiku.