Půjčka

O čem se diskutuje?

Můžete mi prosím někdo poradit nějakou půjčku kde ve výsledku moc nepřeplatím?


 
2015 24.Březen 08:38 (R)PeNik: (předchozí) (Re: milbi z 23.Březen 22:33): dík. takže se nic nezměnilo. :thumb:
2015 23.Březen 22:33 (R)milbi: (předchozí) (Re: PeNik z 23.Březen 17:45): Ano - kreditka jen pokud další kalendářní měsíc jsem schopen peníze splatit, jinak je to nesmysl! Samozřejmě lze takto rolovat před sebou, že měsíc nakupujete na dluh, příští měsíc splatíte, ale průběžně opět nakupujete na dluh. Chce to ale disciplinu neutratit více, než jsem schopný další měsíc splatit, jinak vás úroky sežerou. Výhodou kreditky mohou být různé odměny v podobě % zpět z nákupu nebo slevové programy do některých obchodů, ale pozor na případné poplatky za vedení karty, které u některých bank, pokud neprotočíte kartou x tisíc jsou nemalé. Také výběr z bankomatu nepoužívat. Jen bezhotovostní platby v obchodech.

Pokud vynechám hypotéku a úvěr ze stavebního spoření, tak na dlouhodobou půjčku vychází nejlépe banky typu mbank, airbank, zuno apod., pokud člověk věří tomu, že bude schopný splácet podle předpisu nebo dokonce rychleji. Možná i Homecredit, ale detaily jsem nezkoumal.
2015 23.Březen 17:45 (R)PeNik: (předchozí) (Re: slunickovera z 23.Březen 16:42): kreditku na dlouhodobé splácení? Žiji v tom, že kreditka je vhodná na krátkodobou půjčku, kdy lze půjčit i za "0", když se zaplatí do určitých dní. Nic o tom ale nevím.
2015 23.Březen 16:42 (R)slunickovera: Podle mě asi přeplatíte všude.Nikdo vám dnes nic nedá zadarmo.Musíte si zhodnotit co pro vás bude nejvýhodnější podle toho o jakou půjčku stojíte.Pokud chcete dlouhodobě a vypůjčit si větší částku tak doporučuju kreditku.pokud chcete menší částku a jednorázově tak bych asi doporučila ferratum.Tam je to dokonce pri splaceni do 30 dni bez poplatku.Jsou ted na to vsude i reklamy.Ale jak jsem rekla,zalezi kolik a na jak dlouho si chcete pujcit.
2015 21.Březen 22:32 (R)KajaMarik: Můžete mi prosím někdo poradit nějakou půjčku kde ve výsledku moc nepřeplatím?