Penny Radio v prodejně

O čem se diskutuje?

Zdravím všechny Penny nakupující. Také vám vadí ta hlasitá hudba a reklamy v Penny? Mě to dost obtěžuje a rozhodnul jsem se poslat stížnost na centrálu Penny (na jejich stránkách v KONTAKTY. V prodejně mi obsluhující personál řekl, že jim to tak nastavili z centrály a oni to nemohou změnit. A taky jim to vadí. Pokud také raději nakupujete v klidu, tak napište stížnost na centrálu. Když nás bude hodně tak to třeba zabere.


 
2016 30.Duben 15:08 (R)Sheriff: (předchozí) (Re: Petr289 z 9.Duben 12:31): Přijde mi, že ten co to moderuje je hodně podobný tomu, co dělá reklamu na Albert, hlas mi přijde totožný...
2016 9.Duben 12:31 (R)Petr289: Zdravím všechny Penny nakupující. Také vám vadí ta hlasitá hudba a reklamy v Penny? Mě to dost obtěžuje a rozhodnul jsem se poslat stížnost na centrálu Penny (na jejich stránkách v KONTAKTY. V prodejně mi obsluhující personál řekl, že jim to tak nastavili z centrály a oni to nemohou změnit. A taky jim to vadí. Pokud také raději nakupujete v klidu, tak napište stížnost na centrálu. Když nás bude hodně tak to třeba zabere.