Milovice a nadpřirozeno

O čem se diskutuje?

Podle toho co slyším a čtu musí být Milovice celkem pohřebiště... tolik vojáků, nějaký ten boj, Italský hřbitov, spousty starých baráků, ve kterých x-krát někdo x-nul se předělává na "nové" bytovky, musí toho být přece spousta. Bydlím v Milovicích dva týdny, zajímalo by mně zda máte někdo z vašeho domu/bytu nebo i nějakého místa v Milovicích nějakou zajímavou zkušenost.


 
2017 3.Srpen 00:13 (R)MiBe: tak to byl hezky pribeh, napinavy :D Jen me to tak zajimalo, tesne po prestehovani z Prahy jsem se dozvedel, ze nasi trojpodlazni bytovku predtim obyvala celou pani, ktera v prostrednim byte zemrela a nasli ji az po tydnech. Ten prostredni byt byl hned pod nami, pod schodistem ke dverim na chodbu. Za 3 roky co jsme tam bydleli se v nem vystridali 4 sousedi a vsichni meli hodne naspech pryc, hadali se, rvali, byli v blbe nalade - vsechny 4 pary. Mirne se mi postavily chlupy po tele, protoze jsem vzdycky mel pocit ze na me nekdo cumi ze schodiste k nam do bytu. Mozna to byla chudak pani. A mozna nekdo z predtim, tezko rict.
2017 31.Červenec 21:08 (R)kimcid: (předchozí) (Re: Henry z 31.Červenec 16:40): přestěhovala se
2017 31.Červenec 16:40 admin Henry: (předchozí) (Re: kimcid z 30.Červenec 09:36): A jak to dopadlo?
2017 30.Červenec 09:36 (R)kimcid: (předchozí) (Re: MiBe z 28.Červenec 00:12): Sousedka když se nastěhovala měla dlouho pocit že s ní doma někdo je.
2017 28.Červenec 00:12 (R)MiBe: Podle toho co slyším a čtu musí být Milovice celkem pohřebiště... tolik vojáků, nějaký ten boj, Italský hřbitov, spousty starých baráků, ve kterých x-krát někdo x-nul se předělává na "nové" bytovky, musí toho být přece spousta. Bydlím v Milovicích dva týdny, zajímalo by mně zda máte někdo z vašeho domu/bytu nebo i nějakého místa v Milovicích nějakou zajímavou zkušenost.