Nejste přihlášen/a
Přihlásit
Zaregistrovat se
Neoficiální a nezávislé stránky města Milovice
Novinky
Inzerce
Diskuzní fórum
Ankety
Kalendář akcí
Spolujízda
Fotogalerie
Články
Můj účet
O tomto webu
Pokec jen tak bez cenzury :)
Seznam témat
Fotogalerie
Podobná témata
POKEC O VSEM ! (at nejsme mimo tema)
Přidat komentář
1
2
3
4
5
>>
>|
2017 27.Říjen 19:02
Watson
:
(Re: Mil z 27.Říjen 18:44): Podle zdroje
JPP
,jedna paní povídala že o objekt JEDNOTY, u náměstí u kostela,má zájem nějaký Vietnamec.Chce tam otevřít znovu prodejnu.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 27.Říjen 18:44
Mil:
Zatímco proběhly volby, tak skončila JEDNOTA na náměstí u kostela RIP....
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 27.Říjen 12:41
Watson
:
(Re: ut39 z 25.Říjen 20:59):
,,Volil jsem Svobodný.Tak teď do toho budu moci kecat,,
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 25.Říjen 20:59
ut39:
(Re: Watson z 23.Říjen 17:53):
text odkazu
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 25.Říjen 15:06
a6rg:
(Re: Watson z 24.Říjen 10:10):
Nepruď s Babišem,že si nás koupí.
Přečti si raději program hnutí ANO.Občanská demokratická strana včera prohlásila,že jej Babiš okopiroval od nich
https://www.anobudelip.cz/file/edee/2017/09/program-hnuti-ano-pro-volby-do-poslanecke-snemovny.pdf
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 24.Říjen 10:10
Watson
:
(Re: 4gv6 z 23.Říjen 18:11): Až se naše děti vzbudí, nebudou mít svobodu, až jim implantujou čip hned po porodu jako psum Až budou pod stoprocentní kontrolou, odkázané na pravidla sepsané elitou. Už se nám to tu plánuje, kurva nediv se, nemáme ani páru, počítáme peníze. Až nebudou mít naše děti možnost se svobodně informovat,...JO JO JO REVOLTA V KONTEXTU...,,nebuď hloupý, je jedno jestli vládne levice či pravice. Je to falešný pocit, že žijem v demokracii, politici jsou jen figurky korporacií....Dávno nejde v politice o zájmy občanů, ale o zisk bohatých, elitářů, bankéřů. Televize, média, kecy, falešná propaganda, lidi žijou ve lži! ...Lidi jsou masově hypnotizovaní, skrz média, reklamy, jsou oblbováni! Bez informace populace pro zisky, ... FENOMEN BABIŠ JE TOHO DŮKAZEM,KDYBY VYSÍLACÍ RADA VYHOVĚLA PIRÁTŮM ABY korporátní televize NOVA v den před volbama přidala k předákům v té době dvou nejsilnějších stran ANO a ČSSD, další diskutující strany, nebo poskytnula pro vyváženost v hlavním vysílacím čase prostor i jiným kandidujícím uskupením...nebyli by jsme tam kde jsme.Protože 900 000 sledujících diváků Novy,mezi nimiž je většina co nečtou politické programy stran ale bulvár BLESK,to je dobrý potenciál podpory pro magnáta Babiše.Jenž si nás všechny jednou koupí,a nezáleží na straně a programu.
text odkazu:
REVOLTA - Otevři Svou Mysl
text odkazu
REVOLTA - Až Se Naše Děti Vzbudí
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 23.Říjen 18:11
4gv6:
(Re: Watson z 23.Říjen 17:53):
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 23.Říjen 17:53
Watson
:
text odkazu KONEČNÉ VÝSLEDKY VOLEB V ČR v říjnu 2017
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 23.Říjen 17:53
Watson
:
text odkazu KONEČNÉ VÝSLEDKY VOLEB V ČR v říjnu 2017
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 23.Říjen 11:55
Watson
:
(Re: idy4 z 22.Říjen 10:55):
text odkazu
Vítězství Andreje Babiše: Národ zvolil nesvobodu
Jako SVOBODNÝ občan jenž volil stranu podle politického programu to říkám furt,nevěřte předvolebním prognozám a výzkumům.Stejně si je vycucávají korporátní media z prstu,aby mohli ovlivnit v tomto státě většinu nerozhodnutých voličů.Kteří nečtou programy politických stran,ale čtou radši bulvární deník Blesk,a Babišovu Mladou frontu a přitom sledují komerční televizi Nova a veřejnoprávní ČT
text odkazu
Nova Duel přes 900 tisíc, Superdebata přes 800 tisíc 20.10.2017 | Předvolební diskuse na TV Nova a České televizi se staly nejsledovanějšími večerními pořady.
Děkuji bohu svobody,že muj hlas ve volbách nepropad a měl smysl.Svobodní - Strana svobodných občanů dostala 79 229 hlasů, a to 1,56 %,na základě čehož obdrží od státu příspěvek na fungování strany ve výši 8 000 000 Kč.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 22.Říjen 10:55
idy4:
Výsledky pro obec Milovice Volby do Poslanecké sněmovny 2017 (konečné výsledky)
text odkazu
49,27 % volební účast v Milovicích
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 12.Říjen 20:33
kimcid
:
(Re: Watson z 12.Říjen 11:11): HA HA ....No
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 12.Říjen 11:11
Watson
:
text odkazu
Vyžeňte toho kameramana, nebo ho zabiju, hrozil Zeman ve Štrasburku
http://zpravy.idnes.cz/zeman-vyhruzka-likvidace-novinari-prezident-strasburk-rada-evropy-11j-/domaci.aspx?c=A171011_091325_domaci_bja
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 25.Září 20:04
Mil:
Volte si koho chcete, ale zatím vám očešou pneumatiky na autech jako dneska v noci na Balonce. Nikdo nic neviděl a neslyšel a dvě auta skončila bez kol na špalkách.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 23.Září 09:39
Watson
:
(Re: K volbám nejdu ... z 18.Září 08:27):POKUD SI TO ROZMYSLÍTE A K VOLBÁM NAKONEC PUJDETE MAM PRO VÁS RADU K NEZAPLACENÍ
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 18.Září 08:27
K volbám nejdu ...:
BLA BLA UŽ NEVOLÍM! Kdyby volby k něčemu byly,dávno by je byrokrati zakázali....Proto nevolím! Děkuji.Za možnost vyslovit a napsat názor ve svobodné zemi.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 1.Září 09:18
Watson
:
text odkazu Groteska jako ze Sovětského svazu: EU začala platit zemědělcům za to, aby nevyráběli mléko. Teď se Evropa potýká s nedostatkem másla a ceny závratně rostou
Potravinová soběstačnost byla předností socialismu!Nejen stav zemědělství je důsledkem vybudování monopolů na výrobu všemožného zboží, včetně potravin, a to díky zlikvidování konkurence v podobě malých a středních firem a nasazení zlodějských cen....říkaj komunisti
text odkazu Potravinová soběstačnost byla předností socialismu!
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 4.Srpen 06:20
Mil:
http://www.rozhlas.cz/plus/proaproti/_zprava/stovky-lidi-nespaly-dulezitejsi-byla-technoparty-pro-tisice-mladych-rika-j-x-dolezal--1745460
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 2.Srpen 22:43
Jinra:
(Re: Mil z 2.Srpen 20:18): Jasně,už mám zabaleno,odjíždíme na chalupu k rybníku.Když nebudou brát tak houby prej tam už rostou.Ten bengál a policejní zátarasy užije někdo jinej.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 2.Srpen 20:18
Mil:
Technoparty na letisti zacina
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 24.Červenec 18:12
Mil:
Hurá, tráva se už seká. Ještě, že prší, aspoň to spláchne uteklý olej ze sekačky.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 13.Červenec 12:13
ijzy:
Dali jste mi kontrolu nad penězi a teď nebude hrát žádnou roli, kdo vytváří zákony. Solomon Rothschild
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 10.Červenec 21:37
Alena:
Ještě jednou obtěžuji otázkou,co se bude dít s místem vedle policie.Probíhají tam bourací práce .Díky za odpověď.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 10.Červenec 21:31
Alena:
Dobrý večer,už přestaňte nadávat na komunisty,je skoro 30 let po revoluci a stále za vše mohou komunisti.Je sice pravda že jsou nalezlí ve všech stranách,ale při volbách zakroužkujte mladý a vyžírků se zbavíme.Nemusím vypisovat strany kterých se to týká Top 09 v čele atd.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 10.Červenec 17:18
Watson
:
(Re: Watson z 10.Červenec 16:58):
text odkazu: https://www.novinky.cz/domaci/443077-lidovci-by-zustali-pred-branou-snemovny-doplaceji-na-koalici-se-stan.html
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 10.Červenec 16:58
Watson
:
(Re: Watson z 10.Červenec 16:56):
„Koho budete volit?“ ptá se pán souseda. „Komunisty,“ odvětí na to soused. „To vím, ale ze které strany?“ pokládá další otázku pán sousedovi. Před volbami 2017 se ale tento vtip podařilo takřka bezezbytku převést do reality.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 10.Červenec 16:56
Watson
:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:36):
„Koho budete volit?“ ptá se pán souseda. „Komunisty,“ odvětí na to soused. „To vím, ale ze které strany?“ pokládá další otázku pán sousedovi. Před volbami 2017 se ale tento vtip podařilo takřka bezezbytku převést do reality.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:47
volit chce odvahu proto nejdu:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:40):
text odkazu
Výzva SAF: Bojkotuj každé volby! Buď aktivní 365 dní v roce!
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:40
volit chce odvahu proto nejdu:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:38):
text odkazu"Nesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl." François-Marie Arouet (Voltaire)
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:38
volit chce odvahu proto nejdu:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:37):
S každými novými volbami se blížíme naší světlé a nadějné minulosti.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:37
volit chce odvahu proto nejdu:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:36):
Ale stejně to nějak pořád nejde na rozum: kdyby politika nabízela takový ansámbl ještě v 90. letech, prosím. Ale nepíše se on náhodou už rok 2017?“
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:36
volit chce odvahu proto nejdu:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:35): ...nebo Lubomíra Zaorálka (ČSSD), který vstoupil do Československé strany socialistické. „Rozhodně nikoho příkře nesuďme, někteří ze zmíněných později jistě prokázali svou oddanost demokracii. Ale stejně to nějak pořád nejde na rozum: kdyby politika nabízela takový ansámbl ještě v 90. letech, prosím. Ale nepíše se on náhodou už rok 2017?“
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:35
volit chce odvahu proto nejdu:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:34): Komu není po chuti Semelová, může volit třeba současného ministra školství za ČSSD Stanislava Štecha, který vstoupil do KSČ v 70. letech minulého století, když se vrátil ze studií ve Francii a cítil se být levicovým „skoro intelektuálem“. A pokud snad někomu není po chuti ani Štech, může zvolit Miroslava Kalouska (TOP 09), který byl od roku 1984 součástí Národní fronty ...
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:34
volit chce odvahu proto nejdu:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:29): Andrej Babiš je ale jen jedním z bývalých či současných komunistů, kteří usilují o hlasy voličů. Vedle šéfa hnutí ANO stojí komunisté, kteří se dodnes drží svého přesvědčení, jako je Josef Skála nebo Marta Semelová.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:29
volit chce odvahu proto nejdu:
(Re: volit chce odvahu proto nejdu z 7.Červenec 16:29):
text odkazu
A které komunisty budete na podzim volit vy?
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 7.Červenec 16:29
volit chce odvahu proto nejdu:
text odkazu
Jak jde dohromady komunismus a demokracie? Soudružka Semelová ráda vysvětlí
text odkazu
Tak které komunisty budete volit letos? Komentátor od Bakaly nechápe současnou politickou nabídku
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 31.Březen 20:23
odtah vozidel:
http://urad.mesto-milovice.cz/file_manager.php?fid=1796
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 23.Březen 17:01
Mil:
http://tn.nova.cz/clanek/rodice-maji-strach-neznamy-muz-u-prahy-laka-deti-do-auta.html
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 4.Březen 12:51
Mil:
http://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-krimi/453087/starsi-muz-laka-u-skol-do-auta-dalsi-deti-vyhlizi-si-divky-i-chlapce.html
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 25.Únor 17:09
kimcid
:
(Re: JAKO SORRY z 25.Únor 12:21): https://www.novinky.cz/domaci/430444-babis-obhajil-post-predsedy-jsem-urputne-hovado-rekl-ve-svem-projevu.html
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 25.Únor 12:21
JAKO SORRY:
Andrej Babiš chce ve sněmovních volbách kandidovat z posledního místa kandidátky a vyzval i ostatní politiky, aby spoléhali na preferenční hlasy. Více v článku
text odkazu:http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2044264-programova-vize-ano-zuzit-parlament-o-dve-tretiny-a-volit-primatory-primo
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 2.Únor 23:28
Leoš Brandýs nad Labem:
(Re: BOB z 21.Leden 11:11): Předem se zeptám.když potencionální zákazník požaduje účtenku a nevěří že za svojí práci ručím hlavně svým dobrým jménem tak nedělám.A funguje to tak že vše nestíhám.Řemeslo má asi opravdu zlaté dno.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 1.Únor 20:53
Mil:
http://www.rozhlas.cz/zpravy/regiony/_zprava/prehlednejsi-doprava-vic-parkovacich-mist-most-zrusi-desitky-dopravnich-znacek--1694393
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 1.Únor 11:26
JAKO SORRY:
(Re: BOB z 21.Leden 11:11):
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 21.Leden 11:11
BOB:
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 21.Leden 10:30
Alena:
Mám dotaz. Nevíte někdo kdy se bude stavět zdravotní centrum proti Coopu.Už rok jsou vykácené stromy a nic se neděje.Díky za odpověď.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 18.Leden 17:06
BOB:
(Re: Bob z 6.Leden 18:38):
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 16.Leden 18:36
Michal:
je to obchodní centrum .. elektro Skuhrovec , lékarna , oblečení a možná ještě něco
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 12.Leden 21:35
alena:
Dobrý večer,nevíte někdo co se staví vedle Teska,nevíte zda se nebude stavět v Mladé nějaký obchoďák.
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 6.Leden 18:38
Bob:
(Re: kimcid z 2016 14.Prosinec 19:34): sifra ALICE AND BOB
Zobrazit vlákno
reagovat
2017 6.Leden 18:34
Bob:
(Re: Watson z 2016 24.Říjen 08:55) pocitacocovy program Alice je aktivni ahoj Bob :
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 14.Prosinec 19:34
kimcid
:
(Re: Mil z 14.Prosinec 17:25):
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 14.Prosinec 17:25
Mil:
10. Zřízení parkovacích zón na území města Milovice – ideový záměr Místostarosta města Ing. Jiří Hlaváček uvedl, že Kancelář úřadu předkládá návrh zastupitele města Mgr. Zdeňka Milaty na zřízení parkovacích zón na území města Milovice Cílem záměru je získání přehledu o stavu parkovací infrastruktury města, komplexní řešení této infrastruktury v jednotlivých oblastech města, realizace systémového využití městského prostoru, zapojení současných a budoucích technologií v rámci modelu chytrého města a využití nevyužitých parkovišť při ulici Komenského a Topolová
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 1.Prosinec 16:35
babca62:
Máme v Milovicích hezký vánoční strom,ale jestli chcete vidět opravdu krásný strm tak si zajedte do ST.Boleslavi nebo do Brandýsa tam to mají přímo ukázkové.Celý strom i přilehlá radnice působí pohádkově jako z Ladových obrázků
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 22.Listopad 14:53
Vlasta:
(Re: pavel z 22.Listopad 11:17): A čemu se divíte ? 1/ Poslankyně TOP09 - a samozřejmě hned v nějakém druhém příspěvku už je Kalousek rádoby jako gentleman - prostě zviditelňování za jakoukoliv cenu 2/ Pánovi nabídli pár kaček, tak proč by je nevzal 3/ No a Trachtová, myslím, že to mluví za vše, stačí si přečíst její minulé rádoby příspěvky
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 22.Listopad 11:17
pavel:
TO BY MNE ZAJÍMALO K ČEMU JE DOBRÝ TEN POPULISMUS ŽÍT TÝDEN NA OKO PRO MEDIUM IDNES.CZ S ŽIVOTNÍM MINIMEM,ať to ti populisté zkusí žít na rok a nezaplatit inkaso-mobil,internet,plyn,poplatky za televizi,roční předplatné na MHD,parkovací kartičku pro auto na rok a další stupidity které jsou povinni běžně ty populisté během roku platit, když teda chtějí mít minimum 113 Kč na den VIZ
Poslankyně, invalida a novinářka zkouší žít s životním minimem 113 Kč Zdroj:
text odkazu
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 26.Říjen 08:17
Mil:
Vážení občané, k ukládání objemného odpadu a elektrozařízení, jako je starý nábytek, dveře, sedačky, televize, pračky atd., využívejte Sběrný dvůr Milovice, který je otevřený v době Po-Pá od 09:00 do 17:00 a v So od 09:00 do 15:00. Uložením tohoto odpadu mimo vyhrazené místo, se dopouštíte přestupku proti veřejnému pořádku dle § 47 odst. 1 písm. i) zákona o přestupcích č. 200/1990 Sb. ve znění pozdějších předpisů, za což může být uložena pokuta, a to až do výše 50.000 Kč. Děkujeme za dodržování.
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 24.Říjen 08:55
Watson
:
(Re: Cimrmanologie z 16.Říjen 16:16): Díky,že jsi jste jim to smazali.
With a personalized greeting "DNA Computer" Watson
Ahoj spojeni funguje na 150 %.
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 16.Říjen 16:16
Cimrmanologie:
(Re: Illuminat z 16.Říjen 14:14):
...,,Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom polemizovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat."
Zobrazit vlákno
reagovat
2016 16.Říjen 14:14
Illuminat
:
(Re: Bobek z 14.Říjen 13:52):
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/1900805-star-trek-slavi-padesatiny-serial-predpovedel-dnesni-svet-necekane-presne
Vědci zjistili,že žijeme možná v počítačovém programu.Přišli na to tak.Že natočili záblesk podobný elektromagnetickému impulsu, o délce času 3,5 milisekundy.V Anglii na poli,jak vytváří Kruhy v Obilí ve 3D.Více info, GOOGLE hledat : ,,CML NÁŠ SVĚT 3D FACEBOOK,, Informace kódována tak,aby ji pochopil i blb..................................... ............................................. ......................................................... .................................. ................................................................................................................Star Trek žije i s padesátkou na krku! A obávám se, že nás všechny přežije tak jako Cimrman!.................... ....................................................... ................................................... ....................................................................................................A teď vážně! Vědci tvrdí,že ,,možná" žijeme v počítačovém programu...Jedna část vědců ze svých výpočtů vývoje výkonů počítačů usoudila,že přibližně v roce 2050 bude lidstvo schopné vytvořit počítačovou simulaci vesmíru.A v dané studii se zamysleli,že pokud my budeme schopni vytvořit takovou simulaci,tak už v ní možná žijeme.Pokud je totiž taková simulace možná, pak nelze vyloučit,že už k tomu došlo v ,,minulosti"...Seriál Star Trek předpověděl dnešní svět nečekaně přesně...neb v sci-fi seríalu používají postavy nadčasové technologie a schopnosti i telepatických lidí.Kteří by se ve skutečném reálném světě dokázali napojit na seriálu autory.Asi tak.Takže,když ,,možná" žijeme dle vědců v počítačovém programu,tak na Zemi se už padesát let ,,možná" procházejí Betazoidi.
text odkazu:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/1900805-star-trek-slavi-padesatiny-serial-predpovedel-dnesni-svet-necekane-presne
Zobrazit vlákno
reagovat
1
2
3
4
5
>>
>|